Zwyciężczyni Tummy Challenge: „Schudłam aż 10kg!”

Mamy to! Zwyciężczyni konkursu Tummy Challenge! Wiele dziewcząt osiągnęło wyjątkowe rezultaty, ale najbardziej zdumiewający wynik należy do cudownej Sandry Perko z Lenart. 30-letnia Sandra przyjęła wyzwanie i zrzuciła 10 kilogramów, a przy tym odkryła w sobie pasję do sportu.

„Kiedyś nienawidziłam sklepów odzieżowych”

Nienawidziłam sklepów z ubraniami, bo wiedziałam, że znowu będę w nich szukać dużych rozmiarów, ciemnych kolorów i modeli, które najlepiej zamaskują moją tuszę” – mówi Sandra. „Teraz tak nie jest! Idę na zakupy z przyjemnością, bo wiem, że będę sięgać po mniejsze ubrania i że będą na mnie lepiej leżały”.

„Właśnie dlatego podjęłam Tummy Challenge”

Sandra wzięła udział w wyzwaniu i zaczęła stosować TummyTox, aby osiągnąć lepsze i szybsze wyniki. „Aby poprawić trawienie, użyłam Skinny Me Tea, a w spalaniu tłuszczu pomagał mi Fat Burner Drink”.

„W 4 tygodnie straciłam 10kg i 18cm wokół talii!” 

Po kilku dniach zauważyłam, że zniknęły wzdęcia, moje trawienie znacznie się poprawiło” – mówi z entuzjazmem Sandra. W zaledwie 4 tygodnie udało jej się pozbyć aż 10 kilogramów. W pasie ubyło jej przy tym 18 centymetrów. Ludzie wokół niej szybko zauważyli zmiany i zareagowali pozytywnie, co dało jej jeszcze więcej siły woli i motywacji. 

Czuję się znacznie lepiej w swoim własnym ciele, mam więcej energii i zapału do wykonywania codziennych czynności. Wraca moje poczucie własnej wartości, którego wcześniej mi brakowało! W wolnym czasie lubię spędzać czas z moją rodziną, a jeśli chodzi o nowe zainteresowania – polubiłam sport! Teraz nie mogę się już doczekać, aż pogoda się poprawi i będę mogła trenować na dworze, w otoczeniu przyrody”.

Naprawdę to zrobiła

Sandra dokonała swojej przemiany z pomocą zestawu Bikini Ready! Pakiet zawiera pyszną herbatę Skinny Me Tea oraz Fat Burner Drink i 2 opakowania Draining Drink, które pomagają spalać tłuszcz, schudnąć, zapobiegać stanom zapalnym i przeciwdziałają gromadzeniu się nowej tkanki tłuszczowej, a także wspomagają odprowadzanie z organizmu nadmiaru wody i toksyn. Specjalnie dla Ciebie dołączamy do niego stylową butelkę.

Tłuszcz zacznie się topić, a Ty będziesz mogła pożegnać się z nadmiarowymi kilogramami.

Na co czekasz? Podejmij wyzwanie i rozpocznij własną przemianę!

Produkty dla Ciebie

-38%
Cena promocyjna 189,00 zł Cena regularna 305,90 zł
Zobacz produkt