Zuzana: „Po 3 dniach poczułam się lepiej”

Cześć dziewczyny TummyTox! Nazywam się Zuzana  Mertová i mam 25 lat. Właśnie spędzam drugi rok na urlopie rodzicielskim, na co dzień opiekuję się moim cudownym synem Maxmiliánem. Po porodzie zyskałam kilka dodatkowych kilogramów. Powodem był przede wszystkim stres, leki, nieregularna dieta

„Powiedziałam sobie DOŚĆ”

Zawsze ważyłam idealne 57 kilogramów, ale niestety po porodzie zaczęłam ważyć 70 kilo. Moje ciało przestało spalać tłuszcz i wszystko zgromadziło się wokół mojego brzucha.

Oczywiście wiedziałam, że poród zmieni moje ciało, ale przestałam czuć się ze sobą dobrze. Wcale nie lubiłam swojego ciała i nawet moi znajomi czuli, że przestałam być pewną siebie i pozytywną dziewczyną, którą byłam wcześniej. Nie mogłam nawet spojrzeć na siebie w lustrze i dlatego powiedziałam sobie DOŚĆ!

Nie muszę być chuda, ale chcę podobać się sama sobie.

Znalazłam TummyTox w Internecie i na Instagramie, spodobała mi się prezentacja marki i jej sposób komunikowania, dlatego pomyślałam, dlaczego tego nie spróbować?

Wiedziałam, że suplementy nie zadziałają bez ćwiczeń, nawet jeśli wszyscy chcielibyśmy wierzyć w istnienie cudownej pigułki.

„Podobał mi się skład, duży wybór produktów i pozytywne recenzje”

Kiedy zaczęłam ćwiczyć, chciałam mieć pomocników i zdecydowałam się na TummyTox. Podobał mi się skład produktów, ich duży wybór i pozytywne recenzje.

Chciałam zacząć powoli, więc najpierw wybrałam produkt do drenażu i detoksykacji – Draining Drink INTENSE i napój dla mocnych włosów, paznokci i zdrowej skóry – Beauty Drink.

 

„Po 3 dniach poczułam się lepiej!”

Dzięki Draining Drink poczułam się znacznie lepiej po 3 dniach. Wzdęcia zniknęły, poczułam się lżejsza, a mój brzuch się spłaszczył. To dzięki pozbyciu się z organizmu zatrzymanej wody. Nadal z przyjemnością stosuję ten produkt.

Beauty Drink to też duży hit! Nareszcie mam mocne paznokcie, które się nie łamią.

Czuję się znacznie lepiej! Moje otoczenie również zauważyło zmiany, znów czuję się pewnie i zamierzam kontynuować.

Dzięki TummyTox wreszcie mam cel! Wiem już, że wszystko jest możliwe, jeśli po prostu chcesz!