Żegnajcie wzdęcia, nie potrzebuję was!

Chyba każda z nas zna uczucie wzdętego brzucha, poczucie jakbyś miała za chwilę eksplodować! To zjawisko jest dosyć powszechne i dotyka wielu z nas. często stwierdzamy, że nasz brzuch wygląda “jak w ciąży” albo czujemy się "jak balon”.

Sytuacja ta ma miejsce, kiedy nadmiar wody i toksyn gromadzi się w organizmie, a w konsekwencji, wyglądamy grubiej niż w rzeczywistości.

Niezależnie od tego czy chcesz schudnąć czy po prostu poczuć się lepiej w swojej skórze, musisz najpierw pozbyć się nadmiaru wody z organizmu i zresetować układ limfatyczny. Dzięki temu, zaczniesz tracić kilogramy. To właśnie nadmiar wody zatrzymuje tłuszcz i toksyny w Twoim organizmie.

Pij więcej wody!

Tak, to może zabrzmieć nieco absurdalnie. Dlaczego masz pić więcej wody, skoro chcesz pozbyć się jej nadmiaru? Niewiele osób pije wodę, kiedy czuje się wzdętym, i to jest podstawowy błąd! Dlaczego?

Mimo tego, że nasze ciało “puchnie” z powodu nadmiaru wody, rozwiązaniem nie jest zaprzestanie jej picia.

Kiedy nasz układ limfatyczny jest “zablokowany”, w ciele gromadzi się woda.

To właśnie toksyny, które nie są na bieżąco usuwane z Twojego organizmu są główną przyczyną wzdęć. Innymi słowy, to układ limfatyczny, odpowiedzialny za wydzielanie nadmiaru wody i toksyn jest przytłoczony i potrzebuje wspomagania. Układ limfatyczny usuwa nawet do 2 litrów wody dziennie! Dlatego kiedy czujesz się opuchnięty i wzdęty, musisz pić wodę, aby pobudzić układ limfatyczny do działania!

Jeśli masz wzdęty brzuch, spuchnięte kostki, cellulit i opuchliznę twarzy, Twój układ limfatyczny nie działa prawidłowo, a co za tym idzie, spowalnia proces odchudzania.

Jak usprawnić układ limfatyczny?

Draining Drink to napój, który zresetuje Twój układ limfatyczny, przyspieszy wydalanie wody i toksyn z organizmu, usprawniając tym samym pracę wątroby i trawienie.

Pijąc Draining Drink codziennie rano*:

  • Stracisz pierwsze kilogramy już w pierwszych dniach stosowania
  • Usuniesz nawet do 27% nadmiaru wody i toksyn z organizmu
  • W ciągu tygodnia zmniejszysz wzdęcia i opuchliznę nawet o 60%
  • Widocznie zredukujesz cellulit

Nie wierzysz? Im możesz zaufać!

Laura:

Poczułam, że to idealny czas, żeby pozbyć się nadmiaru wody, która nagromadziła się w moim organizmie, więc zaczęłam używać Draining Drink, aby pozbyć się wzdęć i cellulitu. Pierwsze wyniki zauważyłam już w pierwszym tygodniu!*

 

 

Maja:

Przez długi czas walczyłam z niedoczynnością tarczycy i zatrzymywaniem się wody w organizmie, co powodowało, że miałam wzdęcia i wyglądałam grubo. Odkąd zaczęłam stosować Draining Drink, stracilam 4 kg w półtorej miesiąca.


*Rezultaty mogą się różnić zależnie od osoby. Aby schudnąć, ważne jest zachowanie zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia.

 

Produkty dla Ciebie

-50%
Cena promocyjna 77,90 zł Cena regularna 155,80 zł
Zobacz produkt