4 powody, dla których warto polubić zimno

Tak, tak, wszyscy mamy już dość tych mrozów i zimy. Ale pokażemy Wam, jak zimno może być Waszym sprzymierzeńcem w odchudzaniu! Nawet jeśli nie jesteś wielką fanką fitnessu.

Mróz topi tłuszczyk

Zimą, gdy jesteśmy wystawieni na bardzo niskie temperatury, nasze ciało musi się rozgrzać w szybki sposób. Brązowy tłuszcz (rodzaj tkanki tłuszczowej) odpowiedzialny jest za przemianę pożywienia w ciepło i energię. Gdy jest chłodno, spala kalorie, żeby dostarczyć organizmowi niezbędnego paliwa. Ale, ale… Jeśli zamierzasz teraz wystawić się na zimne powietrze – rób to ostrożnie. Wychłodzenie może być bardzo groźne dla zdrowia.

Zimna woda pomaga

Jeśli pijesz zimną wodę o każdej porze roku, mamy dla Ciebie dobre wieści! Gdy pijesz wodę o niższej temperaturze niż temperatura Twojego ciała, organizm musi ogrzać te płyny. Podczas tego procesu spala dodatkowe kalorie, co korzystnie wpływa na proces odchudzania.

Chodzenie po śniegu zamiast zajęć fitness

Po śniegu chodzi się ciężej. Oznacza to, że Twoje nogi wkładają w tę czynność więcej wysiłku. Wymaga to wydatkowania większej ilości energii i, co za tym idzie, kalorii. Jako bonus dostaniesz dawkę dziecięcej radości ;-)

Jaki jest jeszcze sposób na pozbycie się tkanki tłuszczowej?

Spalacze tłuszczu pozwolą przyśpieszyć proces odchudzania, nawet jeśli w danym czasie oglądasz telewizję, serfujesz po internecie czy śpisz. Smaczny napój w naturalny sposób delikatnie podniesie temperaturę ciała i przyśpieszy proces spalania tkanki tłuszczowej. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że Ty sama tego nie poczujesz. Ale na pewno docenisz efekty!

Spróbuj tego napoju

Napój Fat Burner Drink zawiera naturalne substancje wspomagające odchudzanie: ekstrakt z zielonej herbaty, guarantę, herbatę mate, witaminy z grupy B oraz papaję. Składniki te znane są ze swoich właściwości topiących tłuszcz, natomiast w połączeniu ze sobą ich działanie jest skuteczniejsze. Dzięki temu napojowi spalisz 16% więcej tkanki tłuszczowej i uzyskasz nawet 5 razy lepsze efekty odchudzania. Skorzystaj teraz ze specjalnej oferty: