W parze lepiej: w dzień i noc

Płaski brzuszek, beztroski, przyjemny sen – czuła opieka w dzień i w nocy? Jeśli też to lubisz, docenisz proponowane przez nas połączenie!

Nasze herbaty Daily Kick & Sleep Tight są nie tylko smaczne, ale przede wszystkim działają. Całą dobę. Wyjaśnijmy, dlaczego jest to najlepsza kombinacja herbat odchudzających...

Jeśli źle śpimy, trudno nam schudnąć

Czy pamiętasz, kiedy ostatnio źle spałaś całą noc? Jak się czułaś rano? Wyczerpana, rozbita, apatyczna? Ale nie tylko Twój mózg i ciało są wyczerpane, nawet Twoje komórki tłuszczowe tak się czują!

W ciągu zaledwie czterech dni braku odpowiedniej ilości snu zdolność Twojego organizmu do właściwego używania insuliny zostaje całkowicie zakłócona. Gdy insulina działa w prawidłowy sposób, komórki tłuszczowe usuwają tłuszcz z krwioobiegu i zapobiegają jego gromadzeniu. Kiedy pojawia się oporność na działanie insuliny, tłuszcz (lipidy) krąży we krwi i uwalnia więcej insuliny. W efekcie pod wpływem insuliny gromadzone są kolejne zapasy tłuszczu  we wszystkich niewłaściwych miejscach.

Zrelaksuj się i śpij jak dziecko

Składniki Sleep Tight Tea (skórka pomarańczowa, mięta pieprzowa, trawa cytrynowa, melisa i chmiel) pomogą Twojemu ciału zrelaksować się, oczyścić i zregenerować w ciągu nocy, pozbyć stresu. Również Twoje ciało będzie gotowe na nową rundę spalania tłuszczu!

Zielona herbata pomaga w utracie wagi

Kilka niezależnych badań wykazało, że flawonoidy i kofeina zawarte w zielonej herbacie przyspieszają metabolizm, zwiększają utlenianie tłuszczu, a nawet zwiększają aktywność insuliny. Jedno z badań wykazało, że osoby spożywające zieloną herbatę straciły średnio 1,5 kg w ciągu 12 tygodni bez konieczności zmiany diety.

Zamieniaj złogi tłuszczu w energię

Mieszanka zielonej herbaty, pokrzywy, mniszka lekarskiego, kopru i nasion kminku w Daily Kick Tea pobudza, zmniejsza opuchliznę i przyśpiesza metabolizm. Herbata ta pomaga usunąć toksyny z organizmu, a tym samym nadmiar wody, która sprawia, że wyglądamy na grubsze niż w rzeczywistości. A ze względu na połączenie składników z zieloną herbatą, uderza w zgromadzony tłuszcz, przekształcając go w energię!

Najlepszy herbaciany duet na odchudzanie!

Dzięki herbatom Daily Kick & Sleep Tight oczyścisz swoje ciało i pozbędziesz się nadmiaru tkanki tłuszczowej na brzuchu. W ciągu dnia będziesz mieć więcej energii, a w nocy - spać jak dziecko. Tylko uważaj na ilość cukru czy miodu, którymi chciałabyś posłodzić herbaty!

Produkty dla Ciebie

-69%
Cena promocyjna 31,00 zł Cena regularna 99,80 zł
Zobacz produkt