Naukowcy potwierdzają - tyjemy z powodu złego snu!

Duża część ludzi nie śpi wystarczająco, mimo tego, że od dawna wiadomo, że organizm potrzebuje co najmniej 8 godzin snu dziennie. Śrdenio przesypiamy tylko 6,8 godz.
Jednak to nie kwestia długości, ale również jakości naszego snu. Źle przespana noc może nie tylko zagrażać Twojemu zdrowiu, ale również powodować przybieranie na wadze.

Badanie opublikowane w Annals of Internal Medicine wykazało, że „spanie mniej niż siedem godzin dziennie może obniżyć i zniweczyć wyniki odchudzania. Zastanawiasz się jak?

Najczęstsze powody, dla których nasze wysiłki mające na celu utrzymanie diety idą na marne, to:

  • Zły dobór jedzenia
  • Zakłócona równowaga hormonalna, dzięki której tłuszcz łatwiej gromadzi się w organizmie
  • Obciążona wątroba i spowolniony metabolizm


Nie brzmi to zbyt dobrze, prawda? To samo badanie wykazało, że ci, którzy nie spali wystarczająco długo, spalali tłuszcz o 45% wolniej niż ci, którzy dobrze spali.

Zaspany mózg potrzebuje więcej kalorii


Wyobraź sobie bliźniaki. Jeden spał tylko kilka godzin, podczas gdy drugi był całkowicie wypoczęty. Kiedy mijają pizzerię, bliźniaczka, która nie spała wystarczająco dużo, nie będzie w stanie się oprzeć, mimo że jest na diecie, której nie będzie w stanie utrzymać i zdecyduje się na pizzę. Natomiast jej bliźniaczka nie ma problemu z odmową tłustej, pachnącej pizzy.

Jak wyjaśniono w czasopiśmie Examine: „Mózg reguje na jedzenie bardziej, kiedy nie jesteśmy wypoczęci

Jedząc redukujemy stres

Być może sam już tego doświadczyłaś. Kiedy brakuje nam snu, pragniemy tłustej, wysokokalorycznej żywności. W ciągu zaledwie jednego dnia niewyspana osoba może zjeść 1000 kalorii więcej niż osoba wyspana. W ten sposób organizm rekompensuje brak energii.

Innym faktem jest to, że dla naszego mózgu „tłuszcz redukuje stres”, jak wskazali na Examine.com. Dodajmy do tego jednego badania, które pokazuje, że gdy jesteśmy zmęczeni, pragniemy większej ilości tłuszczów nasyconych.

Nie śpimy dobrze, ponieważ jemy zbyyt późno, a jemy późno, ponieważ nie śpimy dobrze ...

Chociaż jeden kawałek pizzy lub gałka lodów nie może zepsuć Twojej diety, to zły sen może. Badania wykazały, że osoby nie śpiące dobrze, późno w nocy mają ochotę na wysokokaloryczną żywność i to jest właśnie największy problem.

I to jest błędne koło… im później jesz, tym gorzej będziesz spać, ponieważ twoje trawienie będzie spowolnione. Im mniej śpisz, tym bardziej masz ochotę na jedzenie późno w nocy…

Nie możemy schudnąć pod wpływem stresu i stłuszczenia wątroby

Czasami złe wybory żywieniowe nasz organizm dobrze toleruje, jeśli jesteśmy zdrowi, nasza wątroba jest w doskonałej kondycji i nie jesteśmy pod wpływem stresu. Niestety, poziom hormonu stresu - kortyzolu dramatycznie wzrasta, jeśli nie śpimy wystarczająco.

To spowalnia nasz naturalny proces topienia tłuszczu i może obciążać wątrobę tak bardzo, że sama zaczyna się otłuszczać.

Czy wiesz, że duży procent populacji ma otłuszczenie wątroby? W rzeczywistości zły sen (lub brak snu) w znacznym stopniu się do tego przyczynia. Nawet przy stłuszczeniu wątroby i podwyższonym utrata masy ciała jest niemożliwa.

Zrzuć dodatkowe kilogramy i śpij dobrze dizęki Night Burner Drink

Faktem jest, że większość z nas nie śpi dobrze. Współczesne życie nie sprzyja zaspokajaniu naszych podstawowych potrzeb życiowych.

Ale mamy dobrą wiadomość. Ponieważ jesteśmy ekspertami w zakresie odchudzania, również na to znaleźliśmy rozwiązanie! Nasi eksperci opracowali jedyny spalacz tłuszczu, jaki możesz pić przed snem - Night Burner.

Night Burner pomoże Ci na wiele sposobów:

  • Stymuluje metabolizm tłuszczów, który jest najbardziej aktywny w nocy.
  • Pomaga łatwiej zasnąć i lepiej spać.
  • Zawiera owoce garcinia cambogia, które pomogą Ci zwalczyć wieczorne napady głodu. Ponieważ nie będziesz zaglądać do lodówki przed snem, będziesz spać lepiej.
  • Podczas snu oczyszcza się nasza wątroba. Night Burner pobudzi nocną regenerację wątroby.
  • Ostatni ale nie mniej ważny. NightBurn pomaga trawić kolację, aby lepiej spać. Zapobiega gromadzeniu się tłuszczu!

Wypróbuj Night Burner Intense!

Teraz z ulepszoną formułą dla jeszcze lepszych efektów! Jedyny spalacz tłuszczu, który pijesz wieczorem i  spalasz tłuszcz podczas snu - Night Burner teraz w super cenie!

Produkty dla Ciebie

-65%
Cena promocyjna 34,90 zł Cena regularna 99,00 zł
Zobacz produkt