Trendy w bikini na lato 2021

Nawet jeśli nie wybierasz się w tym roku nad morze…

Nie jest to powód, aby nie poznać tegorocznych trendów i nie zapewnić sobie fajnego i zwariowanego stroju kąpielowego! Abyś była na bieżąco, przygotowaliśmy 5 największych trendów w bikini na lato 2021r. + wskazówki, co zrobić, aby wyglądać w nich oszołamiająco!

Wiesz, że zakupy zmniejszają stres?

1. Motywy zwierzęce

Być może zastanawiasz się, kiedy ten wzór wyjdzie z mody, ale wygląda na to, że będzie z nami również w tym roku... Zwierzęce wzory można zaliczyć już do ponadczasowych, więc prawdopodobnie będzie modny zawsze :) 

2. Wyróżniaj się!

Jasne neonowe kolory są również popularne w tym roku! Zapewniamy, że jeśli wybierzesz strój kąpielowy w neonowym kolorze, wszyscy na plaży Cię zauważą!

3. Kontrasty

Kontrast czerni i bieli jest w tym roku niezwykle popularny! To zdecydowanie wybór numer 1 dla wszystkich miłośników ciekawych zestawień kolorów.

4. Wycięcia

Nudnym strojom kąpielowym mówimy nie! Zdecydujmy się w tym sezonie na szalone bikini o odważnych, różnorodnych wycięciach!

5. Wakacyjne wzory

Kolorowe stroje kąpielowe z wakacyjnymi wzorami są niezwykle modne w tym sezonie! Pokaż wszystkim, że wakacje się zaczęły - wzór owoców tropikalnych i liści palmowych ... to po prostu relaksuje!

W tym roku wybierz się na plażę (lub spacer po podwórku) w modnym bikini z dumą i wdziękiem. Aby Ci to ułatwić, przygotowaliśmy kilka sztuczek, dzięki którym będziesz wyglądać po prostu zniewalająco!

Idź prosto!

Nie chowaj się, nie chodź pochylony, wyprostuj plecy! Idź pewnie po plaży i dumnie pokazuj swoje ciałow ładnym stroju kąpielowym. Jeśli będziesz iść prosto, twoja postawa będzie wyglądać bardziej elegancko - brzuch będzie wyglądał na mniejszy, a piersi na większe.

Pij dużo, aby mieć płaski brzuch

Tak, aby zmniejszyć wzdęcia, musisz pić więcej! Niech to nie będą musujące napoje, piwo ani słodkie koktajle. Tego lata poświęć trochę więcej czasu na detoks z herbatą, aby czuć się świetnie przez cały czas.

Zaszalej z kolorami!

Zgadzamy się, że czerń jest królową, kiedy chcemy, wyglądać szczuplej, ale może być też bardzo nudna! Tego lata wybierz stroje kąpielowe z nadrukiem! Tropikalne wzory są zabawne, a poza tym odciągają uwagę od części ciała, które chcesz ukryć.

Stroje kąpielowe „Color block” stworzą również złudzenie optyczne i zabiorą kilka centymetrów z bioder - całkowicie bez wysiłku! Możesz wybrać kostiumy kąpielowe z pionowymi paskami, które wizualnie wydłużą twoje ciało.

Najlepszy pakiet na lato - Perfect Transformation

Pakiet Perfect Transformation pomoże Ci iść na plażę z jeszcze większą pewnością siebie! Zawiera najlepiej sprzedającą się herbatę Skinny Me Tea, która zapewni lekki detoks i usunie nadmiar wody, aby utrzymać płaski brzuch (możesz również pić ją jako mrożoną herbatę), Slim Tummy Caps pomagające zmniejszyć głód i Fat Burner, który przyspieszy spalanie tłuszczu, zanim jeszcze pójdziesz na plażę.

Produkty dla Ciebie

-67%
Cena promocyjna 74,90 zł Cena regularna 229,70 zł
Zobacz produkt