Timea: "Dzięki TummyTox z 80 kg schudłam do 60 kg*"

Słowaczka Tímea jest młodą, 21-letnią matką. Podczas ciąży woda nadmiernie gromadziła się w jej ciele, a poza tym, tak jak wiele z nas, była przyzwyczajona do obfitych posiłków. I tak się stało, że Timea ważyła 80 kg

„Po porodzie nie mogłam zrzucić nawet kilograma... Po roku postanowiłam zamówić produkty TummyTox”.

* [Działanie produktu może różnić się w zależności od osoby i może różnić się od opisanego na stronie internetowej. Nasze produkty nie są przeznaczone do zapobiegania ani leczenia jakiejkolwiek choroby lub poważnej choroby.]

Po tygodniu poczułam pierwsze zmiany. Tydzień po tygodniu było coraz lepiej”.*

„Wszyscy zauważyli moją zmianę i reagowali bardzo pozytywnie. Nie sądziłam, że będą mnie tak wspierać”.

Przy problemach z zatrzymaniem wody w organizmie, nawet kilogram mniej to ogromna radość!”

„Byłam bardzo zadowolona, kiedy pozbywałam się nadmiaru wody z organizmu. Był to dla mnie wielki problem, dowiedziałam się, że jest we mnie 10 kg. wody”.

Tímea piła napój malinowy Draining Drink Intense, który świetnie smakuje, powoduje pozbycie się nadmiaru wody, resetuje układ limfatyczny i dzięki temu zaczyna się tracić na wadze!

Pomogło jej to pozbyć się obrzęków i ataków głodu

„Dzięki produktom TummyTox kilogramy spadły. Używałam produktów przez 6 miesięcy, a moja waga spadła z 80 kg do 60 kg”.*

Czuję się teraz dobrze. Nikt już nie patrzy na mnie jak na grubaskę, której fałdki tłuszczu podskakują, gdy biegnie :D

Mogę w końcu ubierać się tak, jak chcę i nie muszę martwić się o to, jak ukryć tłuszcz na brzuchu i zbyt szerokie biodra… Teraz mogę założyć krótką koszulkę. Mogę w końcu kupić wysokie obcasy, których wcześniej nie mogłam włożyć”.

„Poleciłam to również swojej rodzinie i współpracownikom”.

„Teraz wszyscy w mojej rodzinie i pracy korzystają z produktów TummyTox, ponieważ chcemy wyglądać świetnie niezależnie od wieku... czy mamy 20 czy 50 lat - wiek nie ma znaczenia. Możesz rozpocząć w dowolnym momencie ”.

„Nadal używam tych produktów, ponieważ jako młoda kobieta chcę mieć idealną sylwetkę i dążę do tego".

Timea ma teraz nowe hobby!

Oprócz zajmowania się swoją rodziną, Timea spędza teraz wolny czas na fitnesie. Dla lepszych efektów, przed treningami zażywa Fat Burner i kapsułkę Booty Tone!

Ty również możesz czerpać jeszcze więcej efektów ze swoich wysiłków na siłowni!

Fat Burner Drink Intense nieznacznie podniesie wewnętrzną temperaturę ciała, tworząc idealne warunki do szybkiego spalania tłuszczu i kalorii.

Kapsułki Booty Tone sprawiają, że tłuszcz się nie odkłada w organizmie i aktywują „hormon odchudzania” - adiponektynę.

 * [Działanie produktu może różnić się w zależności od osoby i może różnić się od opisanego na stronie internetowej. Nasze produkty nie są przeznaczone do zapobiegania ani leczenia jakiejkolwiek choroby lub poważnej choroby.]