Manon: "W końcu udało mi się zrzucić kilka zbędnych kilogramów."

Manon, asystentkę w policji i sprzedawczynię w niepełnym wymiarze godzin, pochłania praca i codzienne obowiązki, przez co po prostu nie ma czasu, aby o siebie zadbać. Dzięki TummyTox osiągnęła wymarzoną wagę i wreszcie czuje się dobrze we własnej skórze.

Wakacyjne opychanie się

Na początku października Manon dostrzegła problem, z którym zmaga się bardzo wiele dziewcząt – jak zrzucić zbędne kilogramy po wakacjach.

Wiadomo, że lato to pora roku, podczas której je się bardzo dużo lodów. Jedną z ich miłośniczek jest Manon, którą zgubiło nadmierne objadanie się zimnymi deserami. Pod koniec wakacji waga pokazała kilka nadprogramowych kilogramów. "Nie czułam się dobrze w swoim ciele, a na dodatek ubrania okazywały się już na mnie za małe".

TummyTox przyszedł mi z pomocą!

Manon pierwszy raz zetknęła się z naszą marką na Facebooku i właśnie wtedy postanowiła wypróbować oferowane przez nas produkty. Rozpoczęła kurację jesienną, dzięki której osiągnęła niesamowite rezultaty!

Odkryj niezwykłą przemianę Manon

  • Udało jej się schudnąć 4 kilogramy*.
  • Straciła 2-3 cm w obwodzie całego ciała.*

Nie tylko tracisz na wadze, lecz także zyskujesz dobre samopoczucie.

Nie od dziś wiadomo, że wraz ze zmianą pory roku obniża się nasza odporność, a wirusy coraz częściej nas atakują! Z TummyTox Manon nie miała żadnych problemów: "Czuję się znacznie lepiej, nawet gdy pada deszcz lub jest mi zimno, a dodatkowo nie choruję już tak często."

Według Manon już po pierwszym dniu kuracji czuła się lepiej. "Czułam się lżejsza, silniejsza, bardziej zmotywowana… ale przede wszystkim zdeterminowana!"

Śpisz dobrze dzięki Night Burner Drink

Co jeszcze zyskała Manon? Spokojny sen!

"Wcześniej miewałam duże problemy z zasypianiem, ale dzięki Night Burner Drink mogę spać spokojnie, gdy moje ciało się odtruwa."

NightBurner Drink jest teraz częścią jej codziennego życia!

A jaki jest mój ulubiony produkt? Naturalne herbaty TummyTox!

Manon jest miłośniczką herbaty – próbowała wielu z nich, ale bez efektów. Dzięki herbatom TummyTox w końcu chudnie, a do tego ma więcej energii w ciągu dnia i nie dokuczają jej już obrzęki.


*[Efekty korzystania z produktu są zależne od indywidualnych predyspozycji użytkownika i mogą nieznacznie odbiegać od tych opisanych na stronie internetowej. Nasze produkty nie mają na celu zapobiegania ani leczenia chronicznych schorzeń ani chorób].