Dostawa w ok. 4-6 dni

100% Gwarancja Satysfakcji

Darmowa wysyłka od 150 pln

Blog

Świąteczne S.O.S. czyli ratunek dla Twoje sylwetki

Spokojnie, dziewczyny! Ruszamy na pomoc! Znasz to powiedzenie: co masz zrobić jutro, zrób zaraz? W tym roku postanowiliśmy nie czekać do Sylwestra, żeby robić noworoczne postanowienia. W tym roku, chcemy wejść w nowy w nowy rok bez wzdęć i zbędnych kilogramów!

Wszyscy wiemy, co nas czeka w grudniu: święta, przepyszne jedzenie, świąteczne imprezy i jarmarki ze słodyczami

Ale w tym roku będzie inaczej. W tym rok jesteśmy tutaj, żeby pomóc Ci przetrwać ten okres bez zbędnych kilogramów. Możesz jeść i pić wszystko, na co masz ochotę - bez obaw!

Nie ma jak u mamy

Znasz to uczucie, kiedy po długiej przerwie wracasz do kuchni mamy, a jedzenie jest tak pyszne, że nie możesz się powstrzymać przed dokładką. O tak, znamy to z autopsji. Najgorsze przychodzi następnego dnia: wzdęcia, uczucie ciężkości i wyrzuty sumienia. Najważniejsze, że tym razem wiemy jak temu zapobiec!

Świąteczny pakiet S.O.S.

Właśnie na takie okazje stworzyliśmy pakiet S.O.S., który:

  • Zapobiegnie wzdęciom spowodowanym przejedzeniem
  • Szybciej spala tłuszcz i kalorie
  • Zapobiegnie odkładaniu się nowej tkanki tłuszczowej
  • Zadba o utrzymanie odpowiedniego poziomu cukru we krwi
  • Oczyszcza organizm z toksyn
  • Pomoże Ci zachować smukłą sylwetkę do Sylwestra

Oczywiście, polecamy Ci włączyć do swojej rutyny odrobinę ruchu, żeby przyspieszyć rezultaty!

Jeśli połączysz Pakiet S.O.S. z odrobiną ćwiczeń (czy wiesz, że w niskiej temperaturze możesz spalić więcej kalorii?), żadne słodkości, ani świąteczne pyszności nie zagrożą Twojej linii.

Teraz możesz jeść i pić bez ograniczeń!

Przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw 3 fenomenalnych produktów (Skinny Me Tea, Draining Drink I Flat Tummy Caps), które zawierają jedynie naturalne składniki i skutecznie pomagają rozpuścić tłuszcz, pozbyć się nadmiaru wody i utrzymać szczupłą sylwetkę.

Spakowaliśmy absolutnie wszystko, czego potrzebujesz, aby przetrwać święta bez problemów trawiennych i cieszyć się każdym kęsem bez wyrzutów sumienia. A w sylwestrową noc, lśnij jak gwiazda w swojej ulubionej sukience!

Świąteczne S.O.S.

Zestaw 3 produktów odchudzających, które blokują apetyt, odprowadzają z ciała nadmiar wody i wspierają sprawne trawienie oraz metabolizm

Świąteczne S.O.S. -60%

Normalna cena: 311,60 zł

Twoja cena: 124,90 zł

× Zamknij

Wróć do bloga