Świąteczne S.O.S. czyli ratunek dla Twojej sylwetki

Spokojnie, dziewczyny! Ruszamy na pomoc! Znasz to powiedzenie: co masz zrobić jutro, zrób zaraz? W tym roku postanowiliśmy nie czekać do Sylwestra na noworoczne postanowienia. Chcemy wejść w 2021 rok bez wzdęć i zbędnych kilogramów!

Wszyscy wiemy, co nas czeka w grudniu: święta, prezenty, oglądanie świątecznych filmów i objadanie się...

Ze względu na to, że w tym roku spędzamy o wiele więcej czasu w domu i leniuchujemy, objadając się, chcielibyśmy Ci pomóc i sprawić, że będziesz mogła cieszyć się świątecznymi posiłkami bez żadnych konsekwencji!

Teraz bardziej niż kiedykolwiek zasługujemy na wspaniałe Boże Narodzenie

W tym roku święta mogą wyglądać trochę inaczej - prawdopodobnie nie każdy będzie miał okazję spędzić je z najbliższymi i po długiej przerwie wrócić do kuchni mamy, gdzie jedzenie jest tak pyszne, że nie można powstrzymać się przed dokładką!

Jednak niezależnie od wszystkiego, zasługujemy na to, by Boże Narodzenie było wyjątkowe. Dlatego pozwolimy sobie na jakiś przysmak, może dwa, a do tego ciasta i inne słodkie grzeszki... Ooo tak, znamy to z autopsji! Najgorsze przychodzi następnego dnia: wzdęcia, uczucie ciężkości i wyrzuty sumienia. Najważniejsze, że tym razem wiemy jak temu zapobiec!

Świąteczny pakiet S.O.S.

Właśnie na takie okazje stworzyliśmy pakiet S.O.S., który:

  • Zapobiegnie wzdęciom spowodowanym przejedzeniem
  • Szybciej spala tłuszcz i kalorie
  • Zapobiegnie odkładaniu się nowej tkanki tłuszczowej
  • Zadba o utrzymanie odpowiedniego poziomu cukru we krwi
  • Oczyszcza organizm z toksyn
  • Pomoże Ci zachować smukłą sylwetkę do Sylwestra

Oczywiście, polecamy Ci włączyć do swojej rutyny odrobinę ruchu, żeby przyspieszyć rezultaty!

Jeśli połączysz Pakiet S.O.S. z odrobiną ćwiczeń (czy wiesz, że w niskiej temperaturze możesz spalić więcej kalorii?), żadne słodkości, ani świąteczne pyszności nie zagrożą Twojej linii.

Teraz możesz jeść i pić bez ograniczeń!

Przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw 3 fenomenalnych produktów (Skinny Me Tea, Draining Drink I Flat Tummy Caps), które zawierają jedynie naturalne składniki i skutecznie pomagają rozpuścić tłuszcz, pozbyć się nadmiaru wody i utrzymać szczupłą sylwetkę.

Spakowaliśmy absolutnie WSZYSTKO, czego potrzebujesz, aby przetrwać święta bez problemów trawiennych i cieszyć się każdym kęsem bez wyrzutów sumienia. A w sylwestrową noc lśnij jak gwiazda w swojej ulubionej sukience (nawet jeśli świętujesz w domu przed telewizorem, bo przecież na tak ważne wydarzenie trzeba się przygotować i być w szczytowej formie, żeby móc się pochwalić na Instagramie!)

Produkty dla Ciebie

-60%
Cena promocyjna 124,90 zł Cena regularna 311,60 zł
Zobacz produkt