Spalacz tłuszczu, który działa NON STOP!

L-karnityna jest doskonale znanym spalaczem tłuszczu, który pomaga dziewczynom na całym świecie osiągnąć doskonałą formę, podkręcając efektywność ich treningów. Ale co, jeżeli chcemy spalać kalorie także po zakończeniu ćwiczeń? L-karnityna jest OGROMNĄ pomocą, ale mówiąc między nami – ona może nie wystarczyć. 


Spójrzmy prawdzie w oczy, większość z nas nie ma na tyle czasu, aby poświęcać go na kilkugodzinne rzeźbienie pośladków. Dlatego też, znalazłyśmy rozwiązanie idealne dla dziewczyn takich, jak my. Jest nim Carni Fit! Oprócz l-karnityny, zawiera ona wysokiej jakości ekstrakt z guarany, który przedłuża efekt spalania tłuszczu, oraz magnez, który wspiera regenerację mięśni po ciężkim treningu. 

Ok, to co takiego w zasadzie robi L-karnityna?

L-karnityna to aminokwas, który spełnia 3 ważne funkcje: 

  • Przenosi kwasy tłuszczowe do mitochondriów komórkowych, gdzie przemienia je w energię 
  • Hamuje wytwarzanie kwasu mlekowego, dzięki czemu po treningu jesteś mniej zmęczona 
  • Zmniejsza gromadzenie się odpadów metabolicznych podczas ćwiczeń – w efekcie możesz dłużej ćwiczyć i szybciej się regenerować

Guarana – spalacz prosto z Amazonii 

Guarana jest małym, śmiesznie wyglądającym owocem, który rzypomina ludzkie oko. Ale, co bardziej interesujące, zawiera ona mnóstwo naturalnych substancji, które podnoszą metabolizm: kofeinę, teofilinę i teobrominę. Opróćz tego jest także bogatym źródłem antyoksydantów, które hamują procesy starzenia się organizmu. Bądź wiecznie młoda! 

Carni Fit

Zaprojektowaliśmy Carni Fit z myślą o kobietach. Badania naukowe wykazały, że spala ona 16% więcej tłuszczu i pomaga zrzucić wagę 5-razy szybciej! To oznacza, że 20-minutowy trening stanie sie tak samo efektywny, jak 100 minut spędzonych na bieżni! To nie wszystkok – Carni Fit spala tłuszcz, także jak przestaniesz się ruszać. Z CarniFit płaski bruch i szczupłe uda to nic trudnego! 


Produkty dla Ciebie

-50%
Cena promocyjna 78,90 zł Cena regularna 157,80 zł
Zobacz produkt