Jestem na dobrej drodze do wymarzonej sylwetki

Jak większość z nas, Sara pracuje w biurze i większość dnia spędza siedząc przy biurku. I tak jak większość z nas, zaczęła odczuwać konsekwencje siedzącego trybu życia

„Nie czułam się dobrze z myślą o noszeniu bikini”

„Miałam coraz więcej i więcej cellulitu, moje trawienie się pogarszało i cały czas czułam się wzdęta. Myśl o założeniu bikini wzbudzała we mnie strach i psuła humor”. Sara szukała rozwiązania online – „Znalazłam TummyTox na Instagramie i przeczytałam mnóstwo pozytywnych recenzji. Pomyślałam, że jeśli to działa na innych, dlaczego miałoby nie sprawdzić się u mnie?”.

„Byłam podekscytowana swoim wyborem”

Sara kupiła Booty Tone, Draining Drink i Slimming Gel. „Skontaktowałam się z TummyTox i poprosiłam o poradę, jak najlepiej korzystać z produktów. Poradzono mi, żebym na początek zastosowała Draining Drink, aby zdetoksykować ciało i pozbyć się nadmiaru wody”.

Po zakończeniu suplementacji Draining Drink, ciało Sary było gotowe na kolejny krok. „Po tym, jak pozbyłam się opuchnięcia i wzdęć, nadszedł czas na Booty Tone i Slimming Gel – marzyłam o płaskim brzuchu i pozbyciu się cellulitu.

Co wydarzyło się po 10 dniach?

Sara nie mogła uwierzyć w swoje efekty: „Już po 10 dniach stosowania Draining Drink zaczęłam naprawdę widzieć różnicę! Cellulitu było mniej, moje trawienie było sprawniejsze i przestałam borykać się z ciągłymi wzdęciami”. Kobieta kontynuowała suplementację z Booty Tone oraz Slimming Gel , aby dojść do rezultatów, o jakich marzyła.

Jej faworyt? „Slimming Gel to teraz mój wierny kompan, nie wychodzę bez niego z domu! To absolutna podstawa w mojej osobistej krucjacie przeciwko „pomarańczowej skórce”. Łatwo się nakłada i szybko wchłania, ładnie pachnie. Jestem na dobrej drodze do wypracowania wymarzonej sylwetki!”.

Produkty dla Ciebie

-50%
Cena promocyjna 77,90 zł Cena regularna 155,80 zł
Zobacz produkt