Sara: "Już dawno nie miałam tak płaskiego brzucha!"

Nazywam się Sára Mottlová, mam 18 lat i obecnie uczę się w szkole medycznej.
Zawsze największy problem miałam  z wzdętym brzuchem. Nie mam bardzo chudych nóg, nigdy nie miałem wąskich ramion, ale nie przeszkadzało mi to tak bardzo, jak brzuch. Mam wąskie biodra, co sprawiało wrażenie, że z tyłu wyglądam szczupło, ale z boku wyglądam jak w 3 miesiącu ciąży.

„Zaczęłam mieć problemy z pewnością siebie”.

Byłem szczupła w wieku 16 lat. Po rozpoczęciu liceum, w wyniku wszystkich okoliczności i stresu, zacząłem przybierać na wadze, moja waga rosła. Kiedy w wieku 18 lat miałam około 70 kilogramów, postanowiła, że coś z tym trzeba będzie zrobić. Z powodu urazu biodra zaczęłam mieć problemy z nadwagą i nawet ortopeda zalecił odchudzanie. Na pewnym etapie szukałam różnych tłumaczeń i wymówek, ale kiedy zaczęłam mieć problemu z pewnością siebie, postanowiłam to zmienić. Gdy zaczęłam dostrzegać coraz więcej wad mojego ciała, wpadłam w kompleksy. Nikt nigdy nie powiedział mi wprost, że powinnam schudnąć, ale wiedziałam, że moja sylwetka będzie się pogarszać i pogarszać. W pewnym momencie zaczęłam się wstydzić przed swoim chłopakiem. Zaczęłam nosić większe T-shirty, dżinsy z wysokim stanem, żeby jakoś ukryć brzuch. „Zaczęłam mieć problemy z pewnością siebie”.

Kupiła TummyTox, dzięki pozytywnym opiniom klientów

Długo oglądałem reklamy TummyTox na Facebooku. Po kilku próbach nie wierzyłam w działanie produktów, ale odkryłam bardzo pozytywne opinie innych użytkowników, dzięki czemu zaczęłam dużo o tym myśleć. Dzięki dużej ilości wolnego czasu w obecnej sytuacji kryzysowej postanowiłam  zrobić coś ze swoją wagą i na lepsze odmienić swoje życie. Zaczęłam zdrowiej się odżywiać, ćwiczyć i chodzić częściej na spacery. Wybrałam 2 pierwsze lepsze produkty TummyTox, ponieważ nie wiedziałam, co będzie dla mnie najlepsze.
Od 2 tygodni biorę Skinnybiotics i Slim Tummy Caps. Jedną tabletkę FTC biorę 30 minut przed śniadaniem, drugą 30 minut przed obiadem i jedną Slimbiotics wieczorem. Jestem bardzo zaskoczona wynikami.

"Wcale nie czułam się głodna!"

Pierwsze zmiany poczułam już po kilku dniach „od wewnątrz”. Rano w ogóle nie byłam głodna, zaczęłam jeść znacznie mniej niż wcześniej i musiałam robić dłuższe przerwy między posiłkami, ponieważ wciąż czułam się nasycona.  Zjadłam zupę na obiad około pierwszej, a drugi posiłek zjadłam o godz. 18, w międzyczasie nie czułem w ogóle głodu. Co zaskakujące, pierwszą zewnętrzną zmianę zauważyłam około 8/9 dnia. A gdy rano wskoczyłem na wagę, to okazało się, że po tygodniu mam prawie półtora kilograma mniej. Spojrzałam w lustro z boku i stwierdziłem, że mój brzuch jest płaski, nie miałam takie przez długi czas. W ciągu dnia oczywiście ponownie trochę rośnie po jedzeniu, ale waga pozostaje taka sama przez cały dzień i każdego ranka mam trochę mniej. Jestem podekscytowana! Wreszcie nie mam wzdętego brzucha, rano jest zdecydowanie płaski!

Kapsułki Slim Tummy pomogły jej przezwyciężyć częste uczucie głodu i przyspieszyć metabolizm.

Jem znacznie mniej, rzadziej i nie mam ochoty na coś słodkiego, tak jak wcześniej. Jestem bardzo niecierpliwa i wiele moich diet nie przyniosło szybkich rezultatów, więc rezygnowałam. Dzięki szybkim efektom przyjmowania kapsułek jestem podekscytowana i po raz pierwszy czuję, że ma to jakieś znaczenie - dużo mocniej staram się nie jeść niezdrowych posiłków, aby nie zepsuć efektu. Wolałbym mieć coś zdrowego, z poczuciem, że pomagam mojej „wymarzonej” sylwetce. Kolejną zmianą jest przyspieszony metabolizm, wcześniej był bardzo powolny. Powoli zaczynam czuć się trochę lepiej, pewniej, mam dużo lepszy nastrój.

„Czuję się znacznie lepiej psychicznie i fizycznie”

Cieszę się, że postanowiłam dać TummyTox szansę. Kilka osób wokół mnie, które widziały przesłane przeze mnie zdjęcia, jest podekscytowanych i rozważa również wypróbowanie produktów. Jestem podekscytowana, że nie muszę ograniczać się bardzo i nie jest to męka, tak jak wcześniej myślałam o odchudzaniu. Co drugi dzień ćwiczę około pół godziny, pół godziny spędzam na spacerze i zredukowałem słodkie i tłuste rzeczy, co nie było dla mnie takim problemem. Czasem zjem kawałek ciasta, ale wiem, że dzięki TummyTox nie muszę mieć wyrzutów sumienia. :)

Wielka satysfakcja i rekomendacja ode mnie!

Produkty dla Ciebie

-61%
Cena promocyjna 31,00 zł Cena regularna 79,90 zł
Zobacz produkt