Sabina: „Dzięki TummyTox czuję się lepiej psychicznie i fizycznie”

Nazywam się Sabina (Sabka) Králová i mam 19 lat. Obecnie kończę szkołę średnią. A po zakończeniu nauki zamierzam wyjechać do Ostravy. Pracuję, jednak w niepełnym wymiarze godzin, w szkole. Moje ciało ma kształt typowej sylwetki-gruszki. Mam węższą talię i sporą pupę. Jeśli chodzi o spalanie tłuszczu, nie mam najszybszego metabolizmu, ale osiągam dobre rezultaty, jeśli się postaram.

Antykoncepcja przeciążyła jej ciało…

Nie zawsze miałam problemy z wagą, ale około rok temu dużo eksperymentowałam z antykoncepcją hormonalną i moje ciało nie mogło już więcej znieść. To był duży błąd. Przytyłam około 5 kg, kondycja mojej skóry się pogorszyła, a najbardziej ucierpiała psychika. Często byłam pozbawiona energii, puchłam i doskwierały mi wzdęcia.

Bardzo to na mnie wpłynęło… jak każda kobieta, staram się raczej dbać o siebie i zwracam uwagę na to, jak wyglądam.

Testowała produkty TummyTox, nawet o tym nie wiedząc!

Zobaczyłam Wasze produkty u jednej z blogerek kilka lat temu i myślałam o nich od tego czasu. Więc w końcu zdecydowałam wypróbować TummyTox na własnej skórze. Zdałam sobie nawet sprawę, że już kiedyś ich próbowałam – nie wiedziałam wtedy tylko, że to właśnie ta marka!

Produkty TummyTox spodobały się już na pierwszy rzut oka. Ale dopiero teraz postanowiłam ich wypróbować. Marka robi na mnie bardzo dobre wrażenie. Uwielbiam kolor różowy, wszystko wygląda cudownie i uroczo. Poza tym komunikacja marki jest „luźna”, dlatego chciałam stać się częścią społeczności TummyTox.

Kiedy jeszcze mieszkałam w akademiku, wypiłam jeden z napojów TummyTox od przyjaciela. Oboje używaliśmy przez około 3 tygodnie. Wydaje mi się, że to było coś w stylu Draining Drinka i byłam tym bardzo podekscytowana! To było moje pierwsze, nieplanowane doświadczenie z TummyTox.

Zauważyła efekty już po kilku dniach!*

Czuję się teraz znacznie lepiej, moja pewność siebie wzrosła, a moja energia wróciła. Dzięki tym produktom! Codziennie zażywałam Flat Tummy Capsules i Pure Me Tea, a mój brzuch wrócił do normy! Nie jest już tak wzdęty. Mam też problem z utrzymaniem reżimu regularnego nawadniania się, więc łatwo puchnę. Ale staram się, jak mogę!

Pure Me Tea spełniła swoją funkcję, poczułam jej działanie po około 5 dniach*. A Flat Tummy Caps to bomba! Działają niesamowicie, zauważyłam różnicę po 3 dniach!* Po dłuższym czasie mój brzuch przestał wyglądać jak balon. Miałam więcej energii i przestałam mieć ochotę jeść między posiłkami. Uwielbiam to, a te kapsułki zdecydowanie nie są moimi ostatnimi!

Moja mama też spróbowała kapsułek i teraz muszę pomyśleć także o niej przy następnym zamówieniu ;)

Przetestowałam również Magicnesium, który zaskakująco dobrze się sprawdził. Ze względu na zdrowie powinnam przyjmować magnez w dużych ilościach, a dawka w jednej kapsułce była dla mnie wystarczająca.

 

 

* [Działanie produktu może różnić się w zależności od osoby i może różnić się od opisanego na stronie internetowej. Nasze produkty nie są przeznaczone do zapobiegania ani leczenia jakichkolwiek chorób lub poważnych chorób.]


Sabina jest podekscytowana!

Dzięki TummyTox czuję się lepiej psychicznie i fizycznie, mam więcej energii i czuję się znacznie lżejsza. Częściej chodzę do toalety i dla mnie to cud! Nie mam ochoty jeść zbyt dużo, co moim zdaniem może stanowić długoterminowy plus dla zdrowszego życia.

Wreszcie mam płaski brzuch i mniej apetytu. Czuję się szczęśliwsza, jestem bardziej pewna siebie i produktywniejsza!

Mam nadzieję, że nadal będę miała niesamowitą możliwość pracy ze świetną marką, której nie boję się pochwalić z czystym sumieniem. A także polecić ją moim bliskim.

Naprawdę podoba mi się działalność TummyTox, również w sieciach społecznościowych i IG. Widać, że zauważa swoich klientów. Komunikacja na Instagramie była bardzo przyjemna i robi piękne pierwsze wrażenie. Z pewnością nie pożegnam się z produktami TummyTox na długo.

W tej chwili TummyTox ma ode mnie 100% wsparcie, a ja nadal będę polecać te produkty wśród moich znajomych!

Produkty dla Ciebie

-56%
Cena promocyjna 34,00 zł Cena regularna 77,90 zł
Zobacz produkt