Przygotuj się na lato i zrzuć zbędne kilogramy

Lato tuż za rogiem – jakie będzie w tym roku? Inne! Ale czy to znaczy, że wolisz chować się w luźnych ciuchach? W tym roku zadbaj o siebie pod każdym względem! Zdradzamy, jaki jest sekret szybkiego odchudzania, bez ryzyka efektu jo-jo.

Jak schudnąć?

Wszyscy wiemy, że utrata masy ciała nie jest tak łatwa, jak się wydaje. Diety działają, ale jakim kosztem? Wszyscy, którzy choć raz stosowali dietę odchudzającą wiedzą, że głód niełatwo kontrolować. Udostępniamy Ci 9 prostych wskazówek, które możesz łatwo zastosować w codziennym życiu i które pozwolą Ci zrzucić zbędne kilogramy bez katowania się.

Jak skutecznie zrzucić zbędne kilogramy?

Jeśli chcesz szybko schudnąć, ale bez stosowania drastycznych wyrzeczeń i niezdrowych diet, trzymaj się tych wskazówek:

 1. Jeśli masz trudności z kontrolowaniem apetytu, przygotowuj więcej małych porcji jedzenia zamiast jednej dużej.
 2. Nigdy nie pomijaj śniadania. Twoje ciało potrzebuje energii, aby ruszać się i myśleć. Spróbuj zdrowego śniadania składającego się z płatków pełnoziarnistych i dodaj mleko odtłuszczone lub półtłuste.
 3. Czytaj etykiety żywności. Butelka zdrowo wyglądającego soku owocowego może zawierać 200 kcal i tonę cukru!
 4. Sosy sałatkowe, o ile nie są lekkie lub pozbawione tłuszczu, zawierają dużo kalorii.
 5. Jedz powoli. Sygnał do mózgu o tym, że żołądek jest pełny dochodzi dopiero po 20 minutach! Przez ten czas możesz zjeść dokładkę, której nie potrzebujesz.
 6. Jeśli jako dziecko nauczono Cię, że zawsze musisz zjeść wszystko, co pojawi się na Twoim talerzu – zapomnij o tej zasadzie! Jeśli nie jesteś już głodna, po prostu przestań jeść.
 7. Ostrożnie wybieraj jedzenie z restauracji. Pytaj o składniki i postaraj się nie wybierać fast-foodów i potraw z dużą ilością tłuszczu.
 8. Pij dużo wody przed, w trakcie i po posiłku. Woda jest niezbędna dla zdrowia organizmu i zmniejsza głód.
 9. Podczas posiłku postaw przed sobą zdrowe przekąski – na przykład ulubione owoce. Możesz podjadać je do woli! Wypełnią żołądek, dodadzą energii i witamin. Pomoże Ci to uniknąć głodu i uczucia pustki w żołądku, która sprawia, że jesz więcej niż powinnaś.

Dodatkowe porady…

Aby w pełni kontrolować wagę i apetyt, przygotowaliśmy specjalny pakiet produktów TummyTox, który pomoże Ci osiągnąć idealną letnią sylwetkę bez rezygnacji z tego, co lubisz najbardziej!

Zestaw Perfect Transformation to pakiet najwyższej jakości produktów, które pomagają wysmuklić ciało przed latem! Jakie są ich zalety?

 • Zmniejszają głód i apetyt,
 • Zapobiegają odkładaniu nowych tłuszczów,
 • Usuwają toksyny, które hamują proces odchudzania,
 • Pomagają spalić nadmiar tłuszczu,
 • Podnoszą metabolizm oraz poziom energii,
 • Pomagają spalać nawet 16% tłuszczu więcej,
 • Podnoszą wydajność nawet krótkiego treningu – w 20 min. ćwiczeń możesz spalić tyle kalorii, ile podczas 100-minutowego treningu.

* [Wyniki mogą się różnić w zależności od osoby. Zróżnicowana i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia są ważne w odchudzaniu.]

 

 

Produkty dla Ciebie