Pożegnaj tłuszcz, powitaj szczupłą linię w 2019

Powrót do formy po świętach? Wszyscy wiemy, że wymaga to dużo ciężkiej pracy…

Ale po co się torturować, jeśli istnieje proste rozwiązanie... Pure Me Tea!

Ile ciasta pochłonęłaś podczas przerwy świątecznej? W porządku, pewnie przestałaś liczyć kawałki, przecież wszystko było pyszne! Niezależnie od tego, jak bardzo smaczne jest to, co jemy, często w końcu zaczyna nam towarzyszyć znajome uczucie przejedzenia… Wzdęty brzuch, uczucie dyskomfortu i powolne trawienie

A potem stajemy przed lustrem i zastanawiamy się, jak to możliwe, że co roku powtarzamy ten sam scenariusz… STOP! Ten rok nie musi być taki, jak poprzednie, ponieważ mamy dla Ciebie rozwiązanie! Nowość w linii TummyTox – Pure Me Tea.

Dlaczego Pure Me Tea?

Pure Me Tea to tak naprawdę herbata detoksykująca, która dokładnie oczyszcza organizm – od stóp po czubek głowy – usuwa wszelkie toksyny i szkodliwe substancje. Dzięki temu możesz poczuć się jak nowonarodzona!

20-dniowy detoks dla uczucia oczyszczenia i odświeżenia

TummyTox Pure Me Tea oferuje 20-dniowy proces detoksykacji za pomocą leczniczych ziół, które powodują oczyszczanie głównych narządów w Twoim ciele – wątroby, nerek i układu trawiennego –  usprawniając wydalanie z organizmu produktów odpadowych, które przeszkadzają w jego prawidłowym funkcjonowaniu.

Jeśli zadbasz o swoje ciało i oczyścisz je ze szkodliwych, zalegającym w nim substancji , poczujesz się znacznie lepiej. Przy okazji usprawnisz proces odchudzania i pozbędziesz się zbędnego tłuszczu – efekty będą widoczne na wadze.

Jaki jest skład herbaty?

Ostropest plamisty pomaga oczyścić wątrobę z toksyn i zbędnych tłuszczów. Dlaczego jest to pierwszy i najważniejszy krok? Ponieważ jeżeli wątroba jest otłuszczona i nie funkcjonuje sprawnie, nie jest w stanie przeprowadzić procesu metabolizmu tłuszczu, który zaczyna gromadzić się wokół brzucha w formie tzw. oponki. Po świątecznym obżarstwie Twoja wątroba prawdopodobnie potrzebuje wsparcia i szansy na oczyszczenie.

Zielona herbata sprzyja odchudzaniu. Badania wykazały, że flawonoidy i kofeina obecne w zielonej herbacie przyspieszają metabolizm, zwiększają utlenianie tłuszczu, a nawet podnoszą aktywność insuliny. Jedno z badań wykazało, że osoby spożywające zieloną herbatę w ciągu 12 tygodni straciły średnio 1,5 kilograma, i to bez zmiany diety.

Korzeń łopianu – jego składniki usprawniają procesy trawienne, przyspieszając proces odchudzania.

Mniszek lekarski – poświęcono mu wiele badań, które wykazały jego pozytywny wpływ na całe ciało – pomaga oczyścić krew, nerki i wątrobę. Jest naturalnym składnikiem detoksykującym.

Mniszek lekarski to magiczny składnik TummyTox, którego używamy, aby:

  • Usprawnić wydalanie z ciała nadmiaru wody i toksyn,
  • Przeprowadzić detoks całego ciała,
  • Przyspieszyć metabolizm,
  • Pozbyć się wzdęć i cieszyć się płaskim brzuchem,
  • Zwalczać cellulit.

Pure Me Tea na płaski brzuch

Aby uzyskać płaski brzuch, potrzebujemy: 1. Wsparcia dla wątroby i 2. Pobudzenia naturalnego drenażu.

Jeżeli chcemy pozbyć się tłuszczu, najpierw musimy zatroszczyć się o wątrobę i usunąć z organizmu nadmiar wody. Tylko w ten sposób wątroba znowu będzie w stanie efektownie metabolizować tłuszcz, a my pozbędziemy się uczucia ciężkości i nieprzyjemnych wzdęć.

W ciągu zaledwie 20 dni zauważysz zmiany zachodzące w Twoim ciele: poprawi się Twoje trawienie, zyskasz więcej energii, a zbędny tłuszczyk zacznie odchodzić w niepamięć!


Produkty dla Ciebie

-60%
Cena promocyjna 125,90 zł Cena regularna 313,90 zł
Zobacz produkt