Lody, koktajle... Czas na powakacyjny detoks!

Lato, plaża, przyjemności, lodyyyyyy... Przyznaj się, ile lodów zjadłaś tego lata? W porządku, puszczamy to w niepamięć. Ale teraz, czas najwyższy wrócić do rzeczywistości i do sylwetki w najlepszej formie!

Lato to beztroski czas, kiedy świetnie się bawimy i nie zastanawiamy się zbytnio nad konsekwencjami naszej diety i jej negatywnymi skutkami. Słońce i woda mogą uszkodzić naszą skórę i włosy, nie mówiąc już o jedzeniu, koktajlach i słodkich deserach. Po tym wszystkim, Twoje ciało zdecydowanie potrzebuje kompleksowego oczyszczenia.

Dlaczego potrzebujemy detoksu?

Z powodu szkodliwych substancji, które przedostały się do naszego organizmu wraz z pożywieniem (czytaj lody) i kosmetykami (filtry słoneczne i inne preparaty). Nasze ciało jest obciążone, co zmniejsza jego wydajność i spowalnia pracę narządów. A kiedy ciało jest przeciążone, nie tylko nie działa prawidłowo, zaczynamy również przybierać na wadze.

Tak, to prawda, wkrótce wrócimy do długich spodni i swetrów, więc motywacja jest słaba...

Ale kolejne lato nadejdzie za 9 miesięcy! Czy nie byłoby mądrzej zadbać o zdrowie i sylwetkę już teraz, zamiast czekać na ostatnią chwilę, a później rozpaczać przed lustrem, że jest już za późno, żeby cokolwiek zdziałać?

Ciało powinno być oczyszczane przynajmniej dwa razy w roku, aby mogło prawidłowo funkcjonować, a tym samym zapewnić nam zdrowie i dobry nastrój. I oczywiście, żeby utrzymać je w jak najlepszej formie!

Jak przeprowadzić skuteczny detoks?

Oczyszczanie organizmu będzie najbardziej skuteczne, jeśli będziesz spożywać dużo wody i włączysz do diety owoce, warzywa, nasiona i orzechy.

Aby Twój detoks był maksymalnie efektywny, zalecamy następujące czynności:

  • Unikaj przetworzonej żywności
  • Wyeliminuj z diety trudno przyswajalne produkty, takie jak kawa, biały cukier, nabiał i alkohol
  • Jedź jak najwięcej świeżych, surowych warzyw i owoców
  • Pij dużo płynów (woda, soki naturalne, herbata)
  • Jedz małe posiłki w równomiernym odstępie czasu
  • Dołącz do swojej diety pakiet oczyszczający Pure New Me, który ułatwi i przyspieszy detoksykację organizmu

Dlaczego Pure New Me?

To idealny pakiet na oczyszczenie, detoksykację i regenerację organizmu, ponieważ zawiera wszystkie niezbędne składniki do usunięcia toksyn i spalania tłuszczu.

Herbata Pure Me doskonale nadaje się do oczyszczenia organizmu i pozbycia się nadmiaru wody. To pierwszy krok do powrotu do szczytowej formy. Tummy Caps pomogą zmniejszyć głód i spalić tłuszcz, który gromadziłaś latami. A Fat Burner to najlepsze wsparcie na siłowni, spacerze lub innej aktywności fizycznej. Zamienia tłuszcz w energię, a co najważniejsze, działa przez wiele godzin po treningu!

Daj sobie szansę na nowy start. Zamów Pure New Me z rabatem –60%!

Produkty dla Ciebie

-60%
Cena promocyjna 125,90 zł Cena regularna 313,90 zł
Zobacz produkt