Postanowienia noworoczne na 2020 rok - jeszcze nie jest za późno!

Prawdopodobnie znalazłaś się w takiej samej sytuacji jak my… lato się skończyło a przez sytuację, w której się znaleźliśmy i tak większość czasu spędzamy w domu... więc kogo obchodzi to, jak wyglądamy

Ale tak naprawdę powinnyśmy  się tym przejmować! Cóż, fakt, że przez jakiś czas nie wychodzimy z domu tak często jak zazwyczaj nie powinien być powodem do ignorowania swoich postanowień.

Czy pamiętasz swoje noworoczne postanowienia? Być może nie udało Ci się osiągnąć wszystkich celów, ale teraz masz wystarczająco dużo czasu, aby je zrealizować do końca roku.

Pomyśl tylko, jeśli teraz zaniedbasz swoją formę, tym trudniej będzie Ci wrócić do kondycji, a jeśli już teraz weźmiesz się do pracy, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Ci się uda! Zacznij już teraz i osiągnij wyznaczone cele. Zadbaj o swoje ciało TERAZ, a pomożemy Ci rozwiązać problemy, przez które większość kobiet nie może schudnąć!

Dlaczego kobietom tak trudno schudnąć?

Nie, to nie tylko wytwór Twojej wyobraźni... kobietom jest znacznie trudniej schudnąć niż mężczyznom. Przyczyny tego są w większości ukryte w naszej budowie ciała, więc jeśli z jakiegoś poniżej powodu nie udało Ci się osiągnąć celu na 2020 rok, zaproponujemy Ci dziś rozwiązanie każdego problemu!

Spowolniony metabolizm

Jeśli borykasz się ze spowolnionym metablizomem, to uwierz mi, że nie jesteś jedyna. Mężczyźni mają więcej mięśni niż kobiety, a ponieważ mięśnie spalają więcej kalorii niż tkanka łuszczowa, to mają również szybszy metabolizm. Badania wykazały, że mężczyźni spalają kalorie nawet o 3 do 10 procent szybciej niż kobiety!

Powolny metabolizm nie powinien być powodem do rezygnacji ze swoich celów! Możesz w prosty sposób przyspieszyć swój metabolizm, dzięki naszej herbacie Skinny Me. Wystarczy jedna filiżanka dziennie, a oprócz przyśpieszenia metabolizmu, zyskasz równiez wsparcie w pozbywaniu się toksyn, które spowalniają odchudzanie, a dzięki głównemu składnikowi = herbacie Pu-erh przyspieszysz spalanie tłuszczu.

Nie kontrolujesz apetytu?

Czy zauważyłaś, że po ćwiczeniach masz nadmierny apetyt?  Jesteśmy pewni, że po treningu mogłabyś zjeść wszystko, co jest w lodówce! Dzieje się tak dlatego, że hormon grelina - który wysyła wiadomość do mózgu, że jesteś głodna - po wysiłku podwyższa swój poziom. W tym czasie hormon leptyny - który przekazuje mózgowi wiadomość, że jesteś najedzona - jest na niskim poziomie.

Naukowcy przypuszczają, że jest to związane z samą istotą naszego organizmu - płodnością i jest to naturalny sposób walki organizmu kobiety z brakiem energii. Jest to więc w naszej naturze i nie możemy tego uniknąć.

Innym problemem, który często dotyczy kobiet to podjadanie emocjonalne. Jesteśmy pewni, że nie jest to dla Ciebie obce określenie, ponieważ wszyscy biegamy po coś słodkiego, słonego lub tłustego, gdy mamy zły dzień lub pokłócimy się z bliską osobą.

Naukowcy zauważyli jeszcze jedną rzecz, która powtarza się u kobiet… kiedy nie jesteśmy w związku uważamy na to, co jemy, natomiast kiedy wchodzimy w związek, zaczynamy jeść większe porcje.
Ze wzgględu na to, że kontrolowanie głodu i porcji u kobiet może być największym problemem, mamy świetne rozwiązanie, które pomoże Ci opanować głód i rozpocząć topienie tłuszczu: Kapsułki Flat Tummy Caps!

Szybko się poddajesz?

Tak, to może być duży problem… wyznaczamy sobie cel, ale kiedy zaczynamy ćwiczyć lub przestrzegamy planu dietetycznego, bardzo szybko z tego rezygnujemy. Bo zawsze coś wypadnie… Mam dużo pracy, nie czuję się najlepiej, dziś są urodziny mojej przyjaciółki i nie mogę się oprzeć temu pysznemu tortowi czekoladowemu…

Jak to zmienić? Zacznij prowadzić dziennik! Badania wykazały, że prowadzenie dziennika diety może podwoić wyniki odchudzania. Mamy coś jeszcze lepszego! Dziennik Motywacyjny. Możesz w nim zapisać swoje cele, aktualny stan, prowadzić dziennik diety i na koniec wpisać wyniki. W ten sposób naprawdę zobaczysz, jaką zmianę przeszłaś!

Dajemy Ci go ZA DARMO w pakiecie Perfect Transformation, który zawiera herbatę Skinny Me stymulującą metablizm, kapsułki Flat Tummy, które zahamują apetyt i wspomagają spalanie tłuszczu z brzucha oraz napój Fat Burner, który doda Ci energii.
Ćwicz i szybciej spalaj tłuszcz!

Nie śpisz dobrze w nocy?

Naukowcy od dawna potwierdzają, że 7-8 godzin snu jest idealne dla organizmu, więc przyznaj się, kiedy ostatnio spałaś 8 godzin? Tak myśleliśmy, że nie będziesz pamiętać. Większość populacji ma problemy z długością i jakością snu, co oznacza, że im mniej śpimy, tym bardziej nasz organizm łaknie kalorycznej żywności. Znansz to?

Skutecznie zapobiegnie temu napój Night Burner. Wypij go wieczorem, pomoże Ci się zrelaksować i spać dobrze. Ponadto w czasie snu zadba o oczyszczanie wątroby i stopi tłuszcz!

Hormony nie dają Ci spokoju?

Oprócz wyżej wymienionych hormonów, tym, który sprawia nam najwięcej problemów jest kortyzol - hormon stresu. Ciągły stres nie jest dobry dla zdrowia, a stres zwiększa łaknienie. Nasz Magicnesium pomoże Ci się odprężyć. Zawiera najczystszy morski magnez i pomaga przezwyciężyć stres. Ponadto może poprawić trawienie, zwiększyć efektywność ćwiczeń i zmniejszyć ból mięśni po wysiłku.

Ale jest też inny hormon, o którego istnieniu mogłaś nawet nie wiedzieć - adiponektyna - hormon odchudzania.

Adiponektyna jest hormonem wytwarzanym w brunatnej tkance tłuszczowej i bierze udział w regulacji metabolizmu lipidów i węglowodanów. Występuje w tkance, gdy w organizmie jest bardzo mało tłuszczu, przez co zwiększa zdolność mięśni do wykorzystania węglowodanów i przekształcenia ich w energię.

Ale to nie wszystko - ten hormon przyspiesza topienie tkanki tłuszczowej i ogranicza apetyt! Jeśli do tej pory nie miałaś wystarczającej ilości tego hormonu, możesz go obudzić naszymi kapsułkami Booty Tone!

Kapsułki Booty Tone nie tylko pobudzają do zwiększonej produkcji hormonu, ale również dbają o idealnie ukształtowanie pośladków i bioder. Dzięki niemu nasza grupa testowa odniosła sukces:

  • 7,5 cm* mniej w talii
  • 6 cm* mniej w udach i biodrach
  • 50% tłuszczu mniej w brzuchu* przy zachowaniu zdrowej diety

* [Wyniki mogą się różnić w zależności od osoby. W przypadku utraty wagi bardzo ważne jest zdrowe odżywianie i prowadzenie zdrowego stylu życia.]

Potrzebujesz kompletnego rozwiązania?

Kiedy patrzymy na siebie, zdajemy sobie sprawę, że mamy mniej więcej wszystkie powyższe problemy. A jeśli zależy nam na naprawdę widocznych i szybkich efektach, najlepiej od razu pozbyć się ich wszystkich!

Wypróbuj zestaw z kompletnym rozwiązaniem. Problemy, które rozwiążesz dzięki zestawowi:

  • Pobudzisz trawienie i przyspieszysz metabolizm
  • Pobudzisz naturalny proces topienia tłuszczu
  • Powstrzymasz nadmierny apetyt i naturalnie ograniczysz apetyt
  • Zahamujesz wieczorny głód i lepiej się wyśpisz
  • Obudzisz adiponektynę - znaną jako hormon odchudzający
  • Po każdym ćwiczeniu będziesz mieć więcej energii i osiągniesz lepsze rezultaty

 

Produkty dla Ciebie

-61%
Cena promocyjna 19,00 zł Cena regularna 49,00 zł
Zobacz produkt