Pij wodę i chudnij!

Czy wiesz, dlaczego musisz pić wodę?

Nie uwierzysz, ale powód jest dosyć prosty. Twoje ciało potrzebuje wody, aby zachować zdrowie i prawidłowo funkcjonować. Czytaj dalej i dowiedz się, ile wody potrzebuje Twoje ciało każdego dnia, aby uzyskać maksymalne efekty!

Najnowsze wytyczne Amerykańskiej Akademii Medycznej (National Academy of Medicine) wskazują, że przeciętna kobieta powinna wypijać ok. 2,7 litra wody dziennie – to dużo więcej niż zalecano wcześniej. Wytyczne te różnią się w zależności od wieku. Zobaczmy.

Jeśli masz więcej niż 19 lat, NAM zaleca picie od 9 do 13 szklanek wody dziennie. Mniejsza ilość płynu dotyczy kobiet, a większa mężczyzn. Czy zastanawiasz się, dlaczego to takie ważne, aby pić wystarczająco dużo? Odpowiednie nawodnienie wpływa na kondycję całego ciała. Ma również znaczenie dla procesu utraty wagi. Jeśli nie możesz zrzucić nadmiarowych kilogramów, być może jest to spowodowane nieodpowiednią gospodarką wodną organizmu.

Jeśli nie wypijasz wystarczającej ilości wody, jej nadmiar zatrzymuje się w Twoim ciele. Oznacza to, że Twój organizm zatrzymuje toksyny – trucizny oraz inne materiały odpadowe, których właściwie nie potrzebuje. Toksyny obciążają układ limfatyczny, wątrobę i proces trawienia. Zatrzymują też utratę wagi!

Ciało pełne toksyn to przepis na dodatkowe kilogramy

Liczne badania wykazały, że utrata masy ciała jest niemożliwa, jeśli organizm jest pełen toksyn i zatrzymuje nadmiarową wodę. Skutkiem są nie tylko dodatkowe kilogramy, lecz także obrzęk na twarzy, cellulit lub opuchnięte kostki.

W takim stanie Twoje ciało nie jest w stanie spalić tłuszczu, który wraca w postaci cellulitu i „oponek”, które gromadzą się np. wokół brzucha i ud. Możesz spróbować zacząć pić dużo wody, ale proces przywrócenia organizmu do równowagi będzie naprawdę długi.

Spróbuj zastosować naturalne substancje, które przyspieszą krążenie limfy, a tym samym wyeliminują nadmiar wody, toksyn i soli oraz odciążą wątrobę tak, aby mogła znów wydajnie zająć się metabolizmem tłuszczów.

Przygotuj ciało do utraty wagi!

Zastosuj preparat, zawierający składnik CactiNea™, który został stworzony przez zagranicznych ekspertów w celu zapewnienia szybkiej utraty wagi i detoksykacji całego ciała, a jego skuteczność została potwierdzona w badaniach. Odciążenie wątroby i usprawnienie krążenia limfy pomoże Ci zwalczyć cellulit i zapewni Ci skuteczne wsparcie w procesie odchudzania.

Umieściliśmy składnik CactiNea™ w napoju Draining Drink, który został już przetestowany przez ponad 23 000 zadowolonych klientów. Przekonały ich zauważalne i szybkie wyniki. Dzięki Draining Drink w ciągu kilku dni udało im się utracić pierwsze kilogramy i wyeliminować wzdęcia i opuchlizny, a detoksykacja stała się podstawą do dalszej utraty kilogramów.

Produkty dla Ciebie

-50%
Cena promocyjna 77,90 zł Cena regularna 155,80 zł
Zobacz produkt