Violet spełniła swoje marzenie, żeby schudnąć

Menopauza, zatrzymanie wody przez organizm, nieregularne spożywanie posiłków i wiele innych czynników może wpływać na wagę, nastrój i pewność siebie. Mamy podobne doświadczenia i opowiemy Wam historię Violety, której zaufanie do nas było na początku niewielkie, ale po dłuższym czasie przerodziło się w ogromną wdzięczność.

Droga do Tummy Tox

Violeta jest 48-letnią kobietą, a jej historia zaczyna się standardowo. Podobnie jak wiele innych osób, przeszła dość trudną drogę w walce z nadwagą i brakiem pewności siebie.

„Nazywam się Borota Violeta i mam 48 lat. Od 18 lat choruję na niedoczynność tarczycy, poza tym cierpię na bezsenność i przez lata zmagałam się z tranzytem jelitowym, gromadzeniem się wody itp. Do 2017 roku przybrałam na wadze około 10 kg".

Nieudane próby utraty wagi

 „W pierwszej fazie próbowałam różnych diet głodówkowych... jednak i one zawiodły.  Próbowałam różnych leków, aby usunąć wodę z organizmu, co ostatecznie źle wpłynęło na moje nerki. Byłam bardzo rozczarowana”.

Odnalezła siebie dzięki TummyTox

 „Jesienią 2017 r. moja córka znalazła TummyTox online. Zamówiła mi herbatę na dzień i noc. Po kilku dniach zauważyłam zmniejszenie apetytu, regularne wypróżnianie i spokojny sen. Oczywiście, dzięki zahamowaniu apetytu, nie miałam ataków głodu i nie jadłam tak dużo, jak wcześniej. W ciągu 6 miesięcy udało mi się pozbyć 10 kg. Teraz przy wzroście 1,75 cm ważę 66–66,5 kg ”.

Różowa wierność

„Przez prawie 2 lata wypróbowałam kilka produktów TummyTox, z których jestem bardzo zadowolona. Dzięki nim czuję się dużo lepiej. Jestem im bardzo wdzięczna, dlatego polecam produkty TummyTox i dzielę się z innymi moją historią”.

Produkty stosowane przez Violetę:

Violet zaczęła od herbat DailyKick & SleepTight, następnie dodała herbatę SkinnyMe. Kolejnym produktem wybranym przez Violetę był Slimbiotics.

Można je znaleźć tutaj:

Produkty dla Ciebie

-70%
Cena promocyjna 59,90 zł Cena regularna 199,60 zł
Zobacz produkt