Natalia: „Do tej pory zrzuciłam 4 kilogramy i wiem, że będzie jeszcze lepiej!”

Nazywam się Natalia, mam 22 lata i jestem specjalistką ds. telekomunikacji, więc mam siedzącą pracę. Moją najbardziej problematyczną częścią ciała jest brzuch i uda.

Mając dziewiętnaście lat ważyłam 47 kilogramów, ale potem zaczęłam przybierać do 15 kg w ciągu roku. Przez około rok utrzymałam wagę na 62 kg, ale w ciągu ostatnich sześciu miesięcy przytyłam kolejne 8 kg.

Próbowałam różnych diet, nawet głodówki, ale to nigdy nie działało ... Zrzucałam kilka kilogramów, ale już kilka dni później ważyłam jeszcze więcej... Skończyło się tym, że ważyłam aż 70 kg mając 163 cm wzrostu.

Płakałam, patrząc na stare zdjęcia

Moja pewność siebie była zerowa, a odbicie lustrzane mnie przerażało. Czy możesz sobie wyobrazić, że jeszcze 3 lata wcześniej miałaś idealną sylwetkę, a teraz mieć dużą nadwagę?

Najgorsze było to, że zawsze miałam wystający brzuch, ciągłe wzdęcia. Cokolwiek zjadłam, mój brzuch zawsze wystawał spod koszuli.

Muszę przyznać, że miałam również problemy z nieregularnym wypróżnianiem. Oczywiście próbowałem tabletek trawiennych, ale one nie pomagały.

Po Nowym Roku zdecydowałem się na produkty TummyTox. Nie żałuję!

Od dłuższego czasu obserwowałem promocję produktów TummyTox na Instagramie jednej dziewczyny. Przekonała mnie szczególnie przystępność cenowa. Wiele podobnych produktów innych marek ma zawyżoną cenę. Innym powodem był naturalny skład. Bardzo podobało mi się to, że w TummyTox szczegółowo opisane są produkty, czego nie mogę powiedzieć o innych markach.

Postanowiłam, że moja waga spadnie jeszcze w tym roku. Chciałam, aby TummyTox pomógł mi schudnąć.

Już po trzech dniach zauważyłam pierwsze zmiany

Najpierw zaczęłam używać duetu herbat Daily Kick i Sleep Tight. Ze względu na to, że zaczęłam ćwiczyć, zamówiłem również Carni Fit. Używam herbat przez około 3 tygodnie i Carni Fit 2 i pół tygodnia. Teraz zacząłem używać  również Draining Drink.

Już po trzech dniach poczułam pierwsze zmiany.* Wreszcie nie czułam się pełna, nie mam wzdętego brzucha. To wspaniałe uczucie, nie do opisania! Wiedziałem, że to nie koniec.

Carni Fit pomógł mi w treningach, zaczęłam dużo bardziej się pocić, co przyspieszyło utratę tkanki tłuszczowej. Mam mnóstwo energii do ćwiczeń!

Największą zmianą był mój brzuch, który w końcu nie jest wzdęty!

Nie wyglądam już jakbym była w 3 miesiącu ciąży.

Czuję się bardzo dobrze i jestem pełna energii. Produkty TummyTox to już część mojego życia, nigdy więcej bez nich.

Zmotywowało mnie to także do odchudzania i nie poddawania się! Do tej pory zrzuciłam 4 kilogramy.* Wiem, że będzie jeszcze lepiej!

Natalia, Słowacja

* [Wyniki mogą się różnić w zależności od osoby. Zróżnicowana i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia są ważne w odchudzaniu.]

Produkty dla Ciebie

-69%
Cena promocyjna 31,00 zł Cena regularna 99,80 zł
Zobacz produkt