Oto najlepszy duet herbat dla utraty wagi

Jeżeli jesteś jedną z osób, które cieszy picie herbaty, a jednocześnie marzysz o płaskim brzuszku bez nadmiernej ilości tłuszczu i wzdęć, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Nasze herbatki Daily Kick & Sleep Tight Tea nie tylko są smaczne, ale również działają. Wyjaśnimy Ci, dlaczego jest to najlepszy sposób na odchudzanie. 

Daily Kick & Sleep Tight Tea zostały zaprojektowane z myślą o krótkich bluzkach i obcisłych sukienkach – wreszcie będziesz mogła je nosić bez obaw! Wystarczy, że będziesz przestrzegała 6 prostych zasad płaskiego brzucha. Nasi specjaliści to gwarantują, a zadowolone klientki potwierdzają 

1. Jeżeli chcemy, aby nasz organizm efektywnie spalał tłuszcz, musimy go najpierw gruntownie oczyścić 

Nasze herbaty zostały zaprojektowane po to, by spalać tłuszcz i odtruwać organizm, dlatego są najlepszym sposobem na odchudzanie. Jak one właściwie działają?

Sleep Tight Tea oczyści Twoje ciało w nocy, dzięki czemu o poranku obudzisz się wyspana i gotowa do spalania zbędnej tkanki tłuszczowej. 

Po przebudzeniu nadchodzi pora na filiżankę Daily Kick – herbaty, która dodaje energii i sprawia, że Twoje ciało topi tłuszcz przez cały dzień. To nie sen! Herbatki TummyTox zawierają składniki, które naprawdę to umożliwiają.  

2. Zielona herbata pomaga w utracie wagi 

Najważniejszym składnikiem Daily Kick Tea jest zielona herbata. Badania wykazały, że flawonoidy i kofeina zawarte w zielonej liściach zielonej herbaty przyspieszają metabolizm, zwiększają spalanie tłuszczu, a także regulują aktywność insuliny. Badania wykazały, że osoby codziennie pijące zieloną herbatę straciły średnio 1,5 kg w czasie 12 tygodni bez konieczności zmiany diety. 

3. Zmieniaj tłuszcz w energię 

Mieszanka zielonej herbaty, pokrzywy, mniszka lekarskiego, kminku i kopru zawarta w Daily Kick Tea pobudza, przyspiesza metabolizm i redukuje wzdęcia. Mniszek lekarski pomaga oczyścić organizm z toksyn i nadmiaru wody, który sprawia, że jesteśmy spuchnięte i czujemy się grubo. Herbata Daily Kick Tea zamienia zapasy tłuszczu w energię

4. Zrelaksuj się i śpij jak dziecko 

Czy pamiętasz, kiedy ostatnio przespałaś całą noc? Jak się czułaś rano? Wspaniale, prawda? Niestety takie noce i poranki to rzadkość… Najczęściej śpisz za krótko, a po przebudzeniu czujesz się wyczerpana, zdezorientowana i bez chęci do działania. Nie tylko Twoje ciało i umysł są wyczerpane! Taki stan rzeczy wpływa negatywnie także na działanie metabolizmu.

Składniki herbaty Sleep Tight Tea  (skórka pomarańczowa, mięta pieprzowa, chmiel, melisa) pomogą Twojemu ciału zrelaksować się, wyeliminować toksyny i przespać całą noc bez stresu. Twoje ciało przygotuje się na kolejny dzień aktywnej redukcji wagi! 

5. Chmiel to nie tylko składnik piwa 

Czy Ty też po wypiciu piwa czujesz się spokojniejsza i lepiej śpisz? Nie jest to zasługa zawartego w nim alkoholu, ale chmielu. Chmiel to składnik, który ułatwia zasypianie, pomaga pozbyć się stresu i pozwala przespać całą noc.  

6. Mięta pieprzowa 

Jednym z głównych składników Sleep Tight Tea jest mięta pieprzowa, która pomaga regenerować ciało przez całą noc i wspomaga proces nocnego oczyszczania organizmu. Dzięki niej, ciało jest całkowite rozluźnione, a Ty możesz w pełni odpocząć i przygotować się do wyzwań dnia kolejnego. 


Najlepszy duet dla spalania tłuszczu 

Daily Kick & Sleep Tight Tea zawierają starannie wyselekcjonowane składniki, które pomogą Ci osiągnąć wyznaczone cele. Dzięki nim oczyścisz swoje ciało, pozbędziesz się nadmiaru kilogramów i zbędnej taki tłuszczowej. Produkty te są całkowicie naturalne, dzięki czemu możesz stosować je rzez długi czas bez efektów ubocznych. Szczupła sylwetka jest w zasięgu Twojej ręki, musisz tylko chwycić! 

 

Produkty dla Ciebie

DETOKS
-67%
Cena promocyjna 33,00 zł Cena regularna 99,80 zł
Zobacz produkt