Moja przygoda z TummyTox

Cześć kochane! Nazywam się Laura i mam 23 lata. Moja przygoda z TummyTox rozpoczęła się ponad rok temu, we wrześniu 2017 roku. W ubiegłym roku przygotowywałam się do ślubu i wyjazdu z moim mężem na miodowy miesiąc.

TummyTox jest dla wszystkich!

W tym czasie, na skutek stresu spowodowanego organizacją wesela, udało mi się osiągnąć idealną dla mnie wagę – 58 kilogramów przy wysokości 167 cm. Zawsze byłam proporcjonalna, nigdy nie miałam manii centymetrów i nie wariowałam na punkcie idealnych wymiarów ciała. Właśnie przez moją pewność siebie nie przejmowałam się restrykcjami dietetycznymi i na wakacjach all inclusive zajadałam się bez granic, zwłaszcza słodyczami.  Po powrocie do kraju mój tryb życia był kompletnie rozregulowany, przywiozłam ze sobą 3 dodatkowe kilogramy. Zamieszkałam z mężem i nabrałam kolejnych zgubnych nawyków – późne obiady, fast foody, słodycze itd. przyniosły mi kolejne 3 kilogramy. Obudziłam się w grudniu 2017 roku, ważąc 65 kilogramów. Nie pasowały na mnie moje ulubione ubrania i czułam się fatalnie… Zawsze obiecywałam sobie, że nigdy nie przekroczę progu 60 kilogramów…

W tym czasie moją uwagę zwróciły reklamy rewolucyjnych produktów wspierających utratę zbędnych kilogramów, wyświetlane w mediach społecznościowych, w tym Tummy Tox (Daily Kick Tea i Sleep Tight Tea). Nie będąc fanką łykania pigułek, stwierdziłam, że nie mam nic do stracenia i postanowiłam wypróbować te herbaty, zwłaszcza, że obiecywały polepszenie jakości snu. Muszę dodać, że w tamtym czasie miałam trudności z zasypianiem, często zarywałam noce, czasami budziłam się po dziesięć razy i przewracałam z boku na bok.

Rozpoczęła się moja przygoda z Tummy Tox

Poza herbatami, które wypijałam rano i wieczorem, zaczęłam przywiązywać uwagę do mojej diety. Zaczęliśmy jeść więcej warzyw – surowych i gotowanych, razem z kurczakiem i rybami. Rano zjadaliśmy 2 ugotowane jajka, aby mieć energię, jedliśmy owoce i apetyt na „słodkie” zaczął stopniowo maleć. Miałam karnet na zajęcia z aerobiku, ale wytrzymałam tylko miesiąc, chodząc na zajęcia około 2/3 razy w tygodniu. Po 20 dniach picia herbatek i wprowadzenia zdrowszej diety udało mi się wrócić do 60 kilogramów, co było dla mnie dużą nagrodą. Co ważne, przy przyjmowaniu herbatek nie miałam efektu jo-jo.

Przez ostatnie 6 miesięcy nie wspomagam się już herbatkami, ale udało mi się utrzymać zdrowe nawyki – jem zdrowo i staram się nie pozwalać sobie na ekscesy zbyt często. Jem gotowane produkty i dużo sałatek, zdarza się, że mam ochotę na słodycze, ale częściej sięgam wtedy po owoce, jestem też dobrze nawodniona. Po prostu, czuję się dobrze we własnej skórze.

Do końca zeszłego miesiąca udało mi się utrzymać wagę, ale czułam też, że czegoś mi brakuje. Upewniłam się, że kiedy stosuję Daily Kick Tea i Sleep Tight Tea czuję się naprawdę dobrze. Mój stan umysłu jest dużo lepszy, jestem spokojniejsza. Nie jestem wzdęta w ciągu dnia, moje trawienie znacząco przyspiesza, zmniejsza się mój apetyt i spokojniej śpię. Jestem też bardzo zadowolona ze smaku herbat – są pyszne i aromatyczne. Chwila z filiżanką herbatek Tummy Tox to dla mnie moment na relaks.

Trzy tygodnie temu zamówiłam moje ulubione herbaty, a poza tym zdecydowałam się wypróbować też Fat Burner Drink, który wypijam 30 minut przez lunchem. Aktualnie jestem w trakcie 15. dnia suplementacji, jem normalnie (zmniejszyłam tylko nieco porcje posiłków), nie uprawiam sportu i czasami pozwalam sobie na słodycze, kiedy ich potrzebuję. Dzięki takiemu połączeniu udało mi się zejść do 58,8kg bez dużego wysiłku.

Jestem bardzo zadowolona z efektów, dlatego już zamówiłam kolejne pięć opakowań herbat. Po 20 dniach zamierzam zrobić sobie przerwę na kilka miesięcy, a potem wrócić znowu do mojej rutyny z TummyTox.

Z serca polecam te produkty, bo u mnie sprawdziły się doskonale, mimo że nie wkładałam w odchudzanie ogromnego wysiłku. Jestem pewna, że zrównoważona dieta i nieco sportu w połączeniu z tymi herbatami mogą zdziałać cuda u osób, które mają do zgubienia trochę kilogramów.

Dziękuję TummyTox!

Na pewno wrócę.

Laura

Produkty dla Ciebie

-69%
Cena promocyjna 31,00 zł Cena regularna 99,80 zł
Zobacz produkt