Michaela: „Jestem zadowolona ze swojej figury"

Michaela jest 31-letnią młodą matką, która jest obecnie na urlopie macierzyńskim. Nigdy nie miała problemu ze swoją wagą, ale niestety po porodzie to się zmieniło…

Michaela od zawsze miała sportową sylwetkę, ale kiedy przybrała na wadze, to na udach i pośladkach zauważała nadmiar kilogramów. „Nigdy nie miałam problemu ze swoją cwagą, ale w czasie ciąży przytyłam aż 20 kg. W czasie karmienia piersią pozbyłam się kilku kilogramów, ale zachowało się jeszcze zbędne 6 kg, których nie mogłam się pozbyć.  Moje ciało zmieniło się i nie czułam się dobrze we własnej skórze. Wszystkie moje ubrania były za małe, albo bardzo obcisłe. Zaczęłam inaczej się ubierać, żeby wszystko ukryć”.

„Postanowiłam schudnąć, żeby zmieścić się w ulubione dżinsy”

„Nie chciałem kupować nowych ubrań. To zmotywowało mnie do zrzucenia wagi, żeby zmieścić się w moje ulubione dżinsy. Postanowiłam coś z tym zrobić. Muszę przyznać, że bieganie nie należy do moich ulubionych sportów, ale ze względu na to, że jest to bardzo skuteczny sposób na wzmocnienie całego ciała, pomyślałam, że spróbuję. Oczywiście pierwsze 3 biegi wcale nie były łatwe i czułam mocne kołatanie serca. Prawie chciałam się poddać, ale dzięki mężowi i jego wsparciu trenowałam dalej i już po piątym razie było coraz lepiej. Tak zaczęła się moja era biegania”.

Przekonał ją naturalny skład i recenzje zadowolonych klientów

„Spotkałam się z reklamami TummyTox na Facebooku, gdy trafiłam na ofertę produktu z 50% rabatem. Kiedy otworzyłam ofertę i przeczytałam o produktach, nie mogłam się oprzeć i natychmiast zamówiłam produkt.

Moją uwagę szczególnie przykuł naturalny skład w przystępnych cenach i opinie zadowolonych klientów.

„Czułam się, jakbym znowu wkroczyła do gry”.

„Ponieważ zaczęłam uprawiać sport, najbardziej interesował mnie napój Fat Burner, który poprawia efektywność ćwiczeń i wspomaga spalanie tłuszczu. Muszę przyznać, że poczułam różnicę już po pierwszej porcji napoju. Moje ciało szybko się rozgrzało i czułam dużo energii podczas biegu. Czułam się, jakbym ponownie wkroczyła do gry. Od tego czasu zakochałam się w tym produkcie i zamawiam go już od roku. Bez Fat Burner nie wyobrażam sobie już żadnego treningu”.

Zmianę zauważyłam dość szybko, ponieważ ku swojemu zaskoczeniu zakochałam się w bieganiu. Dużą motywacją dla mnie był produkt Fat Burner, który pomógł mi szybciej spalić i ukształtować sylwetkę. Biegałam z łatwością i energią, podczas treningu pociłam się bardziej, więc nie było wątpliwości co do przyspieszonego spalania tłuszczu. Teraz uprawiam sport 5 razy w tygodniu, a Fat Burner stał się nieodłączną częścią każdego treningu”. 

„Czuję się świetnie i jestem pełna energii!”

„Jestem teraz bardzo szczęśliwa i po kilku miesiącach odzyskałam swoją dawną figurę, a jest nawet lepiej, szczególnie pod względem kondycyjnym. Największą zmianą jest to, że czuję się świetnie i jestem pełna energii! Muszę powiedzieć, że nie stosuję żadnych diet, czasem zdarza mi się jeść nawet smażone frytki lub czekoladę.

Fat Burner niesamowicie motywuje mnie do uprawiania sportu. Kiedy go piję, wiem, że muszę pobiegać, bo inaczej nic się nie zmieni, a tak, jestem pewna, że to naprawdę działa. Wielu moich znajomych zauważyło moją przemianę i zastanawia się, jak to zrobiłam.
Poleciłam im produkty TummyTox, które spodobały im się tak samo, jak mi”.