Martyna: „Teraz czuję się pewniej we własnym ciele”

Martyna do 26-letnia włoszka, która pracuje w Lizbonie jako asystentka rekrutacyjna. Mimo że jest bardzo zajęta, lubi dzielić swoje życie z rodziną. Znajduje czas i na pracę i na siłownię – uwielbia żyć aktywnie, dlatego większość wolnego czasu poświęca na sport, a także wypróbowywanie nowych, zdrowych przepisów kulinarnych.

Chociaż lubi się ruszać, zawsze miała kłopoty ze wzdętym, opuchniętym brzuchem. Kiedy mieszkała we Włoszech, kojarzyła już markę TummyTox, ale dopiero po przeprowadzce do Lizbony zdecydowała się na ich wypróbowanie.

Zajrzyjcie na profil Martyny na Instagramie.

„Po 3 dniach stosowania produktów zaczęłam widzieć rezultaty”

Martyna zdecydowała się na wypróbowanie Flat Tummy Caps, dlatego że dokuczał jej nadęty brzuch. Zamówiła też Fat Burner Drink, ponieważ szukała produktu, który podniesie efektywność treningów.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz aktywny tryb życia, czy nie, zawsze pojawią się jakieś miejsca w ciele, które chciałabyś poprawić. Podobnie było w przypadku Martyny. Na szczęście, „już po 3 dniach stosowania produktów TummyTox, zaczęłam widzieć rezultaty”.

„To było bardzo motywujące doświadczenie – również dlatego, że pierwsze efekty widziałam już od pierwszych dni”

Martyna ocenia swoje doświadczenie z produktami TummyTox jako „bardzo dobre” , ponieważ „natychmiastowe wyniki zawsze dają mi dużą motywację i siłę, aby dać z siebie jeszcze więcej”. Ze wsparciem, jej wyniki „były widoczne właściwie od początku suplementacji”.

„Moją uwagę przykuł skład oraz wyniki badań klinicznych”

Jako osoba aktywna, która lubi dbać o zdrową dietę, Martyna zwraca szczególną uwagę na skład suplementów, które przyjmuje. Fakt, że składniki produktów TummyTox są w 100% naturalne był jedną z głównych przyczyn, dla których zdecydowała się na suplementację.

Martyna dodaje też, że ważne było dla niej to, że pełny skład każdego z produktów jest widoczny na stronie TummyTox: „moją uwagę przykuł skład produktów oraz wyniki badań klinicznych, ponieważ to, co jem jest dla mnie bardzo ważne”.

„Polecam TummyTox wszystkim, którzy chcą poczuć się lepiej we własnej skórze”

Martyna jest bardzo zadowolona z wyników, jakie udało jej się osiągnąć przy wsparciu produktów TummyTox. Komu je poleca?

„Wypróbujcie produktów TummyTox, które przetestowałam na sobie – gwarantuję, że będziecie bardzo zadowoleni!” – mówi i dodaje: „Produkty TummyTox są wytwarzane z naturalnych i bezpiecznych składników. Pomogą Ci postawić pierwszy, najważniejszy krok na drodze do zdrowego stylu życia. Są doskonałym uzupełnieniem zbilansowanej diety i aktywności fizycznej”.

Jeśli chodzi o końcowy rezultat, Martyna mówi o nim tak: „Czuję się teraz pewniej we własnym ciele. Nie widzę już tego nadętego brzuszka i naprawdę zauważam różnicę, każdego dnia czuję się lżej”.

Sprawdź zestaw Pure New Me, który zachwycił Martynę i przetestuj produkty TummyTox na sobie!


Produkty dla Ciebie

-60%
Cena promocyjna 125,90 zł Cena regularna 313,90 zł
Zobacz produkt