W końcu osiągam swój cel i nie zamierzam przestać!

Chciałabym podzielić się z Tobą moją historią. Nazywam się Martina, mam 19 lat i mieszkam w Preszowie. Miałam niską samoocenę, ponieważ nie lubiłam swojej sylwetki i nie byłam sprawna fizycznie. Postanowiłam więc zacząć coś ze sobą robić.

Kontrolowała mnie niechęć i zmęczenie

Przez bardzo długi czas nie byłam w stanie zacząć ćwiczyć. Kontrolowała mnie niechęć i zmęczenie. Ponadto po ćwiczeniach nie widziałam żadnych wyników, co błyskawicznie mnie zniechęcało.

Zauważyłam reklamę TummyTox w Internecie. Po przeczytaniu recenzji i opisu produktów oraz ich efektów, postanowiłam spróbować.

Wyniki, które mnie zmotywowały

Przyszedł do mnie Carni Fit, z tym produktem zaczęłam. Później dołączyłam do niego Booty Tone. Zaczęłam suplementację z wagą 60,2 kg. Mój obwód talii wynosił 71 cm, a obwód bioder 85 cm (przy wysokości 162 cm). Oczywiście bez kilku skutecznych ćwiczeń i zmian w menu wyniki byłyby niemożliwe do osiągnięcia.

Po pierwszym tygodniu stosowania byłam pozytywnie zaskoczona wynikiem – po treningu z Carni Fit nie miałam tak silnych i długich bóli mięśni, jak zwykle.

Kiedy zaczęłam stosować Booty Tone, w drugim tygodniu, pojawiły się pierwsze wyniki, które zmotywowały mnie, aby kontynuować i nie przestawać.

Moim celem nie jest zrzucenie wagi za wszelką cenę, ale ukształtowanie ciała i zwiększenie sprawności. Po niecałym miesiącu (28 dniach) moja waga spadła do 57,8 kg* bez głodzenia się i różnych specjalnych diet. Obwód w pasie wynosi teraz 68 cm*, a w biodrach – 83 cm*.

W końcu osiągam swój cel i nie zamierzam przestać!

Dzięki pomocy TummyTox w końcu osiągam swój cel i nie zamierzam przestać.

Chciałam podziękować TummyTox za widoczne rezultaty przy pomocy Waszych produktów – to dało mi pewność siebie i motywację do dalszego działania.

Zdecydowanie polecam każdej kobiecie, która chce zwiększyć pewność siebie i widoczne rezultaty albo pokonać zmęczenie.

Dziękuję :)))

Martina


* [Wyniki mogą się różnić w zależności od osoby. Zróżnicowana i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia są ważne w odchudzaniu.]