Marketa: Schudłam o cały rozmiar

Markéta to 28-letnia matka na urlopie macierzyńskim, fryzjerka, w wolnych chwilach szyje ubrania i prowadzi konto na Instagramie. Nigdy nie należała do osób szczupłych i miała tendencję do tycia. Ostatnio jednak zdecydowała, że ​​chce schudnąć, aby wyglądać najpiękniej w swojej wymarzonej sukni ślubnej… Czytaj dalej, jej przemiana jest naprawdę INSPIRUJĄCA!

„Nigdy nie byłam zbyt szczupła, zawsze miałam tendencję do przybierania na wadze. Moją problematyczną częścią ciała są biodra i brzuch. Moja waga ciągle się wahała w górę i w dół. To, co udało mi się zrzucić, szybko wracało podwójnie. Nigdy nie zajmowałam się zbytnio odchudzaniem. Dopiero po ciąży zaczął mi przeszkadzać zwisający brzuch nad blizną po cesarskim cięciu. Nigdy nie ćwiczyłam, po prostu trzymałam się diety, które najczęściej rzucałam po tygodniu. Bardzo wstydziłam się swojej sylwetki i przykrywałam ją luźnymi ubranami, ciężko mi się oddychało i miałam problem z wiązaniem butów".

Postanowiła schudnąć, aby wyglądać świetnie w wymarzonej sukni ślubnej!

„Natknęłam się na markę TummyTox na Instagramie, chwaliło ją wiele dziewcząt i kobiet, które osiągały świetne wyniki. Podobały mi się recenzje i pozytywne opinie zarówno dotyczące odchudzania, jak i przyjmowania multiwitamin i witamin na skórę”. Po raz pierwszy spróbowałam witamin, z których byłam bardzo zadowolona, ​​a kiedy zdecydowałam się schudnąć, Tummy Tox okazał się dla mnie właściwym wyborem.”

Pierwsza widoczna zmiana nastąpiła po tygodniu

„Zauważyłam pierwszą zmianę już w ciągu tygodnia. Dzięki Draining Drink zaczęłam pozbywać się zalegającej wody, obrzęków i cellulitu. Różnica była naprawdę zauważalna. Byłam zaskoczona, jak szybko zadziałał”.

"Fat Burner Drink również naprawdę mnie zaskoczył. Dzięki temu napojowi udało mi się zrobić o wiele więcej na treningach niż bez niego, miałam dużo więcej energii. Podczas półgodzinnego treningu pociłam się, jakbym przebiegła  maraton". 

Jej wyniki są naprwdę INSPIRUJĄCE!

„Schudłam pierwszy kilogram po około 14 dniach, ale centymetry spadały znacznie szybciej. W ciągu 2 miesięcy schudłam 5,5 kg i mieściłam się w ubrania o cały rozmiar mniejsze. Ogólnie stałam się dużo silniejsza, kilka osób komplementowało moje jędrniejsze uda i pośladki. Nie mam już problemu z oddychaniem, łatwiej mi się schylać i bez problemu jeżdżę z synem na rowerze.”

"Jestem o wiele bardziej energiczna. Pozbyłam się obrzęków i cellulitu, co bardzo mnie cieszy. Nie mam już nadmiernego apetytu i jem tylko wtedy, gdy jestem naprawdę głodna. Ubrania zrobiły się za duże, co mi się podobało. Różnica jest duża jak widać na zdjęciu. Czuję się dużo lepiej, lubię się dobrze ubierać i wreszcie mogę coś docenić na swoim ciele. Jedzenie i ćwiczenia mają teraz dla mnie zupełnie inne znaczenie. Teraz czekam z niecierpliwością na czas ćwiczeń. Mam nadzieję, że jeszcze osiągnę wagę moich marzeń i że będę piękną panną młodą. Mam jeszcze kilka kilogramów do zrzucenia, abby mieć idealną sylwetkę, ale nie poddaję się i walczę dalej. Uwielbiam to robić!”.

Schudnij jak Marketa!

Gratulujemy Ci, Marketa i trzymamy kciuki, abyś osiągnęła upragnioną wagę na swój wielki dzień! I Ty też możesz schudnąć jak Marketa! Wypróbuj zestaw Burn It Out, aby przekonać się, co produkty TummyTox mogą dla Ciebie zrobić!

Może zainteresuje Cię również