Mariola: „Nareszcie udało mi się schudnąć!”

Jako asystentka w biurze policji i sprzedawczyni w niepełnym wymiarze godzin Mariola jest bardzo zajęta swoją pracą i brakuje jej czasu, który mogłaby poświęcić na troskę o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Dzięki TummyTox udało jej się odzyskać swoją idealną wagę i dobre samopoczucie. Przedstawiamy jej historię.

Konsekwencje wakacyjnej rozpusty

Na początku października Mariola stanęła przez wyzwaniem, które zna wiele dziewczyn TummyTox: jak uporać się z konsekwencjami wakacyjnego trybu życia?

Dla Marioli wakacje to przede wszystkim sezon dla frytek ze smażoną rybą i owoców morza – uwielbia ich smak i zawsze czeka na to cały rok! Trudno też oprzeć się jej słodyczom, więc kiedy obok nadmorskiej plaży znajduje stoisko z lodami i goframi, trudno jej się powstrzymać. W końcu są wakacje!

Dlatego po zakończeniu urlopu waga pokazała kilka dodatkowych kilogramów. Mariola mówi nam: „Naprawdę nie czułam się dobrze po powrocie z wakacji, miałam problemy z dopasowaniem moich ubrań”.

TummyTox przychodzi na ratunek!

Mariola widziała stronę TummyTox na Facebooku i zdecydowała się na wypróbowanie kilku produktów.

Zaczęła stosować je jesienią i udało jej się osiągnąć naprawdę spektakularne rezultaty!

Straciłam 4 kg!!

Mam trównież 3 cm w talii!

Utrata masy ciała + świetne samopoczucie

Sezon jesienno-zimowy to czas, kiedy jesteśmy szczególnie narażeni na kłopoty ze zdrowiem. Wirusy chętniej atakują nas w zimie!

Dzięki TummyTox ten problem nie dotyczy Marioli:

„Czułam, że mam dużo więcej energii. Wiedziałam, że mogę poradzić sobie z zimnem i deszczem, nie chorując – jestem naprawdę silna!”.

Mariola mówi, że jej samopoczucie polepszył się już po jednym dniu stosowania produktów TummyTox: „Czułam się lżejsza, silniejsza, bardziej zmotywowana. Miałam więcej chęci do życia”.

Wysypiaj się jak dziecko z napojem NightBurn

Jeszcze jedna korzyść Marioli?

Znalazła sposób na głębszy, spokojniejszy sen – „Często nie mogłam zasnąć i nie zasypiałam głęboko, a NightBurner Drink to mój sposób na nocną detoksykację. Teraz śpię jak dziecko, a NightBurner Drink stał się częścią mojego codziennego życia”.

Ulubiony produkt? Herbaty TummyTox!

Jako namiętna koneserka herbat Mariola wypróbowała już wiele herbaciano-ziołowych kompozycji, ale z żadnych nie była zadowolona tak, jak z herbatek TummyTox. Uwielbia ich smak oraz „efekt uboczny” w postaci spadku wagi.

Serdecznie gratulujemy jej tak wspaniałych efektów – jej sylwetka robi wrażenie!