Maja: “Zgubiłam już 4 kilo!”

Maja zawsze zmagała się z nieprawidłowym funkcjonowaniem tarczycy: „Moim największym problemem było zatrzymanie wody”. Budziła się z opuchniętą twarzą, a czasami o poranku nie była nawet w stanie założyć na palce pierścionków. „Cały czas czułam się nabrzmiała i nie miałam energii na nic… Nie mówiąc nawet o tym, że zgubienie choćby kilograma lub dwóch kosztowało mnie tyle wysiłku, że wyrzeczenia nie były tego warte”.

Przyjaciółka w potrzebie

Pewnego dnia poszła na kawę z przyjaciółką. Maja opowiadała jej o swoich zmaganiach z wagą, a koleżanka poleciła TummyTox. „Nie wiedziała, że zupełnie jej nie wierzę” – śmieje się Maja. „Była na tyle miła, że dała mi kilka saszetek Draining Drink na spróbowanie”.  Maja była zaskoczona wynikami!

“Nie mogłam w to uwierzyć, ale po kilku dniach czułam się lepiej!”. Maja natychmiast zaczęła działać. „Skontaktowałam się z TummyTox, aby uzyskać porady dotyczące mojej indywidualnej sytuacji. Polecili mi Draining Drink, Flat Tummy Caps i herbatki DailyKick&SleepTight”. Znała już Draining Drink, natomiast pozostałe dwa produkty…

 “Kapsułki Flat Tummy pomogły mi dotrzymać postanowień”

„Z kapsułkami Flat Tummy Caps nareszcie udało mi się dotrzymać postanowień: żadnego jedzenia po 18. Próbowałam tego sposobu wiele razy, ale zawsze poddawałam się chęci podjadania”. Także herbaty okazały się miłym zaskoczeniem: „Po przebudzeniu wypijałam Daily Kick – to naprawdę najlepszy sposób na rozpoczęcie dnia. Przestałam być ciągle marudna i miałam więcej energii na codzienne zajęcia”.


Wieczorami stosowała herbatę Sleep Tight: „Wcześniej, kiedy kładłam się spać byłam kłębkiem nerwów – martwiłam się o jutro, nie mogłam zasnąć i obracałam się z boku na boku co najmniej godzinę każdej nocy. Teraz wystarcza mi zapach herbaty Sleep Tight, żebym od razu poczuła się odprężona. Uspokaja moje ciało i umysł”.


“Oceniam TummyTox 11 na 10”

Ulubionym napojem Mai jest wciąż Draining Drink. “Nie przestałam go pić od samego początku. Sprawia, że czuję się lżejsza, zniknęło uczucie wzdęcia. Będę nadal go stosować, chyba już na zawsze” – śmieje się. „Dlaczego miałabym przestać, skoro straciłam już 4 kilogramy! W skali od 1 do 10 TummyTox oceniam na 11!”.

Draining Drink to bestseller TummyTox, jest ulubieńcem naszych klientek. Pomaga usunąć 27% nadmiaru wody więcej, zmniejsza obrzęk ciała o 60%, a jego działanie jest niemal natychmiastowe!”.