Dostawa w ok. 4-6 dni

100% Gwarancja Satysfakcji

Darmowa wysyłka od 150 pln

Blog

Maja: To mój ogromny sukces! Straciłam 54 kilogramy!*

Poznaj Maję, mamę czwórki dzieci. Jak wiele mam, Maja ma bardzo mało czasu na dbanie o siebie i swoje ciało.

Ze względu na gorączkowy styl życia osiągnęła wagę 125 kg! W końcu zdecydowała, że ​​musi to zmienić i zrobić coś dla siebie i swojego zdrowia.

*Rezultaty mogą się różnić zależnie od osoby. Aby schudnąć, ważne jest zachowanie zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia.

"Cześć, dziewczyny TummyTox! Nazywam się Maja, jestem mamą czwórki małych dzieci, więc nie mam zbyt wiele czasu dla siebie. Moje dni są zwykle pełne obowiązków, cały czas się spieszę. W końcu postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić coś dla siebie!"

TummyTox dodał mi motywacji, aby osiągnąć “niemożliwe”

Każdy start jest trudny, a jeśli jesteś mamą wiesz, że  naprawdę trudno jest znaleźć czas dla siebie. Maja była jednak zdeterminowana i zrobiła ten pierwszy krok.

"Zaczęłam zmieniać dietę i więcej się ruszać. Udało mi się trochę schudnąć, ale potem nastąpiła stagnacja. Postępy się zatrzymały i potrzebowałam dodatkowej pomocy. W tym momencie dochodzimy do najważniejszej części historii - dzięki TummyTox udało mi się zrzucić 54 kilogramy! Z 125 kilogramów, schudłam do zaledwie 71 kilogramów w lekko ponad rok!”*

*Rezultaty mogą się różnić zależnie od osoby. Aby schudnąć, ważne jest zachowanie zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia.

Schudłam dzięki Skinny Me Tea

"Kiedy waga stała w miejscu sięgnęłam po wsparcie i odkryłam Skinny Me Tea od TummyTox. Ta odchudzająca herbata, choć wydaje się niepozorna, naprawdę przyspieszyła mój metabolizm i spalanie tłuszczu, a pierwsze rezultaty były widoczne już po 2 filiżankach Skinny Me. To naprawdę niesamowite!"

Skinny Me Tea

Herbata, która pomaga pożegnać się z tłuszczykiem, hamuje gromadzenie się nowej tkanki tłuszczowej i pomaga podnieść poziom energii. Dziennik Motywacyjny GRATIS!

Skinny Me Tea -61%

Normalna cena: 49,00 zł

Twoja cena: 19,00 zł

× Zamknij

Moja skóra jest oczyszczona, a cera promienieje

"Moim ulubieńcem jeśli chodzi o wieczorny relaks jest Pure Me Tea. To aromatyczna herbata, która detoksykacje ciało, oczyszcza skórę i dba o cerę. Moja twarz w końcu promienieje! A dzięki praktycznemu opakowaniu, nie traci pięknego aromatu do ostatniej torebki!"

Pure Me Tea

Herbata, która pomaga oczyścić ciało z toksyn i innych szkodliwych substancji.

Pure Me Tea -75%

Normalna cena: 79,90 zł

Twoja cena: 19,90 zł

× Zamknij

"Spróbuj i zakochaj się w TummyTox tak jak ja! Ogromne podziękowania i pozdrowienia dla TummyTox!:)"

Pakiet Perfect Transformation (II)

3 najlepsze produkty dla osiągnięcia idealnej linii + Dziennik motywacyjny ZA DARMO!

Pakiet Perfect Transformation (II) -65%

Normalna cena: 229,70 zł

Twoja cena: 79,90 zł

× Zamknij

Wróć do bloga