Lynn: "Wszystko, co TummyTox mi obiecał, spełniło się!"

Lynn Saraiva Sousa jest zawodową tancerką i choreografką, która obecnie pracuje w klinice irydologii oraz uczęszcza na kurs farmakologii i suplementacji.Zapytana o typ sylwetki, Lynn podkreśla, że kiedy przybiera na wadze, to głównie w okolicach ud i brzucha, a także zyskuje okrągłą twarz.

"Wszystko, co TummyTox mi obiecał, spełniło się"

Dzięki aktywnemu tryybowi życia, Lynn miała normalną sylwetkę i idealną wagę, zwykle nie musiała martwić się o zbytnie przybieranie na wadze, ale to się zmieniło po tym, jak została mamą. Mniejszy ruch skutkował koniecznością zwrócenia większej uwagi na wagę. Sprawy stały się dla Lynn o wiele trudniejsze w jej nowej roli – dopóki nie znalazła TummyTox!

"Poleciłam TummyTox ponad 10 osobom!”

„Przeglądałam Instagram i zobaczyłam reklamę, która przykuła moją uwagę. Zainteresowałam się i postanowiłam zamówić trochę produktów.Wypróbowanie nic nie kosztuje, a ceny są atrakcyjne. W tym momencie poleciłam TummyTox już ponad 10 osobom i wszyscy przekazali mi, że są zadowoleni z efektów!”

Brak efektu jojo!

To właśnie naturalne składniki od razu przekonały Lynn. Produkty nie powodują efektu jojo, który jest bardzo powszechny przy odchudzaniu. „Próbowałem trochę poeksperymentować z wieloma innymi produktami – prawie wszystkimi, jak sądzę – dopóki nie znalazłam produktów, których obecnie używam – i których nie zamierzam wycofywać z mojego codziennego życia!”

Najlepsze produkty Lynn to Draining Drink Intense (najlepszy napój drenażowy w historii, ponieważ usuwa uczucie obrzęku) i Skinny Me Tea (codzienna herbata Lynn), które są dostępne w naszym pakiecie Bikini Body. Jej towarzyszami są również Tummyccino, Multiwitaminowe Misie i Slim Tummy Caps, niektóre z naszych innych bestsellerów. Lynn bacznie obserwuje postępy i dostosowuje suplementy w oparciu o swoje plany treningowe i detoksykacyjne co około 2 miesiące, ale jest pewna, że TummyTox zostanie!

Pierwsza zmiana? Po 10 dniach!

I najważniejsze pytanie, nad którym wielu z was zastanawia się w tym momencie: kiedy Lynn zaczęła zauważać pierwsze zmiany? „Widziałam ogromną zmianę już po 10 dniach! Zrobiłam zdjęcia do porównania i zmiana była całkowicie zauważalna”. „Stało się wszystko, co obiecano: zmniejszył mi się apetyt, zniknęły wzdęcia i dyskomfort w jelitach, a każdego ranka miałam więcej energii, budziłam się pełna witalności i gotowa na każde wyzwanie. Zyskałam nawet motywację do wznowienia codziennych treningów”.

"Czuję się fantastycznie!"

Podsumowując, Lynn z przyjemnością informuje, że czuje się fantastycznie, ponieważ produkty TummyTox usuwają uczucie ciągłego zmęczenia i znużenia.Fascynują mnie wyniki!Chwyć nasz zestaw Skinny Jeans z napojem spalającym tłuszcz, herbatą Skinny Me i napojem odwadniającym i patrz, jak te kilogramy uciekają!

Produkty dla Ciebie

-50%
Cena promocyjna 195,90 zł Cena regularna 391,50 zł
Zobacz produkt
-67%
Cena promocyjna 73,90 zł Cena regularna 221,70 zł
Zobacz produkt
-75%
Cena promocyjna 75,90 zł Cena regularna 303,60 zł
Zobacz produkt
-60%
Cena promocyjna 29,90 zł Cena regularna 74,90 zł
Zobacz produkt