MARCELINA ZAWADZKA: Kompletnie się zakochałam w tym zestawie!

Od konkursu Miss Polonia i Miss Universe, poprzez aktorstwo, telewizję śniadaniową aż do programów rozrywkowych - można śmiało powiedzieć, że Marcelina Zawadzka jest wciąż aktywna i zabiegana. Jak radzi sobie z natłokiem obowiązków i przygód jakie zapewnia jej dynamiczna praca? Zdradzimy wam jej sekret...

Niełatwo radzić sobie ze wszystkimi zadaniami postawionymi przez pracę i tak szybkim trybem życia, ale Marcelina znalazła idealny na to sposób. “Przyznaję, że jestem cały czas zajęta, ale uwielbiam to co robię. Nie chcę zwalniać. Tummy Tox pozwala mi utrzymać tempo." mówi z uśmiechem.

“Sen jest dla mnie bardzo ważny.”

Jej pomyślna kariera zmusza do ciągłych podróży, długich dni na planie i częstych zmian otoczenia. W takich warunkach łatwo jest o nieprzespane noce i brak energii w dzień, jednak dla Marceliny to już nie problem. “W końcu wystarczająco się wysypiam i mam energię na każde wyzwanie jakie stawia przede mną moja praca!” cieszy się.

Zarówno jej poranny jak i wieczorny rytuał zawiera herbatki Tummy Tox. “Herbatka Daily Kick daje mi super kopa tak, że nie potrzebuję już kawy, a Sleep Tight wspaniale pomaga zasnąć i napełnia moje ciało dobrą energią na następny dzień. Sam rytuał picia wieczorem ciepłego napoju mnie relaksuje, nie wspominając o melisie i mięcie, które mają uspokajające właściwości. Czuję się jak w luksusowym spa za każdym razem, gdy siadam wieczorem z kubkiem Sleep Tight w ręku.” mówi Marcelina. Dodatkowo, herbatki te zawierają wspaniałe działanie odchudzające i oczyszczające organizm z toksyn, a wyniki widoczne są już po pierwszej kuracji.

Cały dzień z pokusami…

“Pracując w otoczeniu ciast, ciastek i ogólnie rzecz biorąc słodkich pyszności, ciężko jest przejść obok nich obojętnie.” zdradza nam Marcelina. Mówi, że jednak nie martwi się swoją sylwetką dzięki produktom Tummy Tox. “Słodycze za mną chodzą!” śmieje się. “Czasem pozwalam sobie na mały kęs, bo mam zabezpieczenie.” mówi łapiąc za kubek ulubionej herbatki Daily Kick Tea, która wspiera też trawienie, oczyszcza organizm i znacznie zmniejsza uczucie ciężkości oraz wzdęcia, przez co brzuszek znów staje się płaski.

“To dla mnie ważne żeby wiedzieć co tak naprawdę trafia do mojego żołądka”

Marcelina zaufała marce Tummy Tox, dzięki naturalnym składnikom jakie trafiają do herbatek Daily Kick i Sleep Tight. “Nie tylko wiem, co dokładnie wchodzi w skład tych herbatek, ale wiem też, jakie wspaniałe właściwości dla mojego ciała ma każdy składnik. Bardzo to cenię.” uśmiecha się. “No i są przepyszne!”

Marcelina wie, że jej ciało musi być zawsze w formie, jeśli chce nadal realizować wszystkie swoje plany i dlatego sięgnęła po Tummy Tox. “Już po kilku dniach zauważyłam wyraźną różnicę w moim wyglądzie i samopoczuciu. Byłam naprawdę pod wrażeniem! Czuję się lekko, a mój metabolizm został zrestartowany, naprawdę nie mogłam uwierzyć w tą różnicę.”

Marcelina zakochała się w tym super zestawie. Teraz Twoja kolej >>

Produkty dla Ciebie

DETOKS
-67%
Cena promocyjna 33,00 zł Cena regularna 99,80 zł
Zobacz produkt