Joanna: Już po kilku dniach czułam, że jest mnie mniej

Joanna pochodzi z Lizbony, ma 24 lata i jest pielęgniarką. Ze względu na swój zawód musi pracować w systemie zmianowym, na czym niestety traci jej organizm, który musi zmagać się z nieregularnym trybem życia, nie wspominając godzin stania, chodzenia, a czasami „biegania w pośpiechu z miejsca na miejsce”. Pomimo zdrowej diety, brak spokojnej rutyny przynosi negatywne konsekwencje, zwłaszcza w postaci wypukłego brzucha i obrzęku nóg.


Obejrzyj profil Joanny na Instagramie.

„Zdałam sobie sprawę, że TummyTox to prawdziwa marka dla prawdziwych kobiet”

Joanna mówi nam, że widziała reklamy, ale „szczerze mówiąc, myślałam, że to raczej marka „cudownych produktów”, które obiecują wszystko bez żadnego wysiłku”. Do przetestowania produktów skłoniła ją promocyjna oferta przygotowana z okazji Black Friday. „Zdecydowałam się na zakup, bo bardzo podobało mi się, że skład suplementów jest całkowicie naturalny”.

Joanna trafiła na ofertę TummyTox, kiedy przeczesywała sieć w poszukiwaniu dodatkowej pomocy: „Zobaczyłam ofertę promocyjną produktu na płaski brzuch, kliknęłam i przekonałam się, że TummyTox to prawdziwa marka dla prawdziwych kobiet, która oferuje wsparcie w wysmukleniu i oczyszczeniu ciała”.

„To był idealny impuls dla ciała, z którego jestem dumna”

Joanna opowiada, że nigdy nie czuła się gruba, ale ponieważ nie należy do tych, którzy mogą bez konsekwencji zajadać do woli, musi się stale kontrolować: „W 2014 roku ważyłam 69kg przy 1,69cm wzrostu, ale na skutek kontuzji musiałam przerwać wszelką aktywność fizyczną”.

Wtedy właśnie zdecydowała się na dietę, podczas której udało jej się zrzucić 15kg. W końcu wróciła także na siłownię i obecnie jest w fazie utrzymania i ujędrnienia ciała – właśnie na tym etapie sięgnęła po TummyTox, ponieważ zauważyła, że wciąż pozostało jej sporo zbędnego tłuszczyku, zwłaszcza w okolicach brzucha. Postanowiła się go pozbyć.

Joanna rozpoczęła swoją przygodę z TummyTox od zestawu Slim Detox, a później włączyła w suplementację również Carni-Fit oraz dwa napoje Fat Burner i Night Burner. Aktualnie stosuje oczyszczającą herbatkę Pure Me Tea – „świąteczne obżarstwo mam już za sobą”, mówi. Dziewczyna regularnie opowiada o produktach na swoim blogu i poleciła je już swoim przyjaciółkom oraz mamie, dla których również okazały się świetnym wsparciem i motywacją. „To dla mnie wielka inspiracja” – podsumowuje Joanna.

„Wiele marek obiecuje nierealistyczne wyniki”

„Fakt, że istnieją marki takie jak TummyTox, które nie obiecują więcej niż rzeczywiście mają do zaoferowania, nie dając fałszywych nadziei i które naprawdę pomagają osiągnąć realne rezultaty, sprawia mi dużą satysfakcję”. Joanna dodaje też, że „niemożliwe jest osiągnięcie wymarzonej sylwetki bez najmniejszego wysiłku”.

Każda kobieta jest wyjątkowa, tak jak jej ciało, a TummyTox „pomaga nam, nie wymagając od nas ekstremalnego wysiłku”. Joanna deklaruje, że „nie warto żyć tak, aby mieć ciało marzeń, jeśli nie możemy się nim cieszyć, wciąż zmuszając się do katorżniczych ćwiczeń i nie jedzenia prawie niczego! Idealna sytuacja to taka, kiedy możemy wykorzystać zalety naszej sylwetki, a jednocześnie cieszyć się życiem – i właśnie to obiecuje i pomaga osiągnąć TummyTox”.

„TummyTox to pomoc w pozbyciu się uporczywego tłuszczyku”

Joanna mówi o produktach TummyTox, że są „prawdziwym sprzymierzeńcem, a nie substytutem zdrowej diety i stylu życia”. Dodaje też: „to ekstra pomoc w pozbyciu się uporczywego tłuszczyku, który lubi gromadzić się na brzuchu, wokół ud itd.”.

„To doskonałe wsparcie efektów, które można osiągnąć bez drastycznego zwiększania wysiłku fizycznego lub ekstremalnych diet, które są często szkodliwe dla zdrowia lub których wpływ na organizm nie jest dobrze przebadany.” Joanna dodaje też, że zdaje sobie sprawę, że rezultaty różnią się w zależności od kobiety – zależą także od stylu życia, stanu organizmu, a także naszych oczekiwań, ale „produkty oparte są na naturalnych składnikach, a więc niewiele jest do stracenia”.

Wypróbuj produktów, od których Joanna zaczęła swoją przygodę z TummyTox

Pakiet 24 hour Fat Burning to zestaw produktów, które podkręcają metabolizm, zwiększają spalanie tłuszczu i stymulują trawienie 24h/ dobę. Fat Burner Drink zawiera najczystszą formę L-karnityny, której działanie zostało udowodnione naukowo. L-karnityna jest aminokwasem, który zamienia zapasy zbędnej tkanki tłuszczowej w energię. Night Burner Drink Intense pomaga topić tkankę tłuszczową podczas snu. 1 saszetka rozpuszczona w szklance wody i wypita wieczorem zapobiega napadom głodu. STOP wieczornemu podjadaniu! 


Produkty dla Ciebie

-58%
Cena promocyjna 71,90 zł Cena regularna 172,90 zł
Zobacz produkt