Jaroslava: „Znowu jestem zadowolona z życia!"

Witam, nazywam się Jaroslava Vokounová, mam 32 lata i obecnie przebywam na urlopie macierzyńskim. Wcześniej ważyłam 65 kg, ale niestety podczas ciąży przytyłam 19 kg. Od 2 lat po ciąży waga stała w miejscu

Jaroslava sporo przytyła

„Nadwaga bardzo wpłynęła na moje życie. Wstydziłam się gdzieś pójść, spojrzeć na siebie w lustrze. Mój partner twierdził, że to nie  problem, ale nie chciał żeby było mi przykro. Czułam się niekomfortowo kiedy się rozbierałam. Kiedy ważyłam jeszcze 65 kilogramów byłam szczupła i podobałam się innym, a kiedy przytyłam moja samoocena bardzo się obniżyła”.

Na podstawie recenzji kupiła wiele produktów

„Wyświetliła mi się reklama TummyTox na Facebooku. Długo zastanawiałem się nad tym, ale zachęcona recenzjami na stronie, rozsądnymi cenami i naturalnym składem, zdecydowałam się na to. Gwarancja satysfakcji jakości uspokoiła mnie - nie miałem nic do stracenia ... ale ostatecznie było warto!

Użyłam wielu produktów. Zaczęłam od Draining Drink INTENSE, napoju drenażowego i do detoksykacji. Slimbitics jako suplement diety dla prawidłowego funkcjonowania mikroflory jelitowej, Flat Tummy Caps pomogły mi kontrolować głód i nadmierny apetyt, Fat Burner jest świetnym stymulantem przed ćwiczeniami, a wieczorem nie poszłam spać bez Night Burner Drink, który wspomaga spalanie tłuszczu w nocy. Jestem bardzo zadowolona ze wszystkich produktów, a Carni Fit, które zawieraja najczystszą L-karnitynę i mają pobudzać hormon odchudzania, wciąż na mnie czekają”.  

Znowu cieszy się życiem i czuje się dobrze!

Już po pierwszym tygodniu użytkowania poczułam zmianę. Miałam więcej energii, mój wzdęty brzuch, który dręczył mnie od dawna, zniknął i ogólnie czułam się lepiej.

Największym sukcesem jest dla mnie utrata masy ciała, która nie trwała za długo, ale przede wszystkim mniejszy brzuch. Znowu jestem zadowolona z życia i czuję się znacznie lepiej. Nawet osoby wokół mnie zauważyły zmianę i są zainteresowane tym, jak ją osiągnąłem. Nie jest jeszcze do końca idealnie, ale wciąż pracuję nad sobą, nie poddaję się i dążę do celu!

Teraz jest łatwiej niż wcześniej, dało mi to kopa do rozpoczęcia nowego etapu i przygotowania ciała do skutecznego odchudzania.

Cieszę się, że mogłam wypróbować produkty TummyTox i już myślę o kolejnym zamówieniu! Dziękuję TummyTox!

Produkty dla Ciebie

-61%
Cena promocyjna 119,00 zł Cena regularna 305,60 zł
Zobacz produkt