Dostawa w ok. 4-6 dni

100% Gwarancja Satysfakcji

Darmowa wysyłka od 150 pln

Blog

Czujesz się jak balon? Nigdy więcej!

Znasz to dziwne uczucie pełności, kiedy czujesz się jak balon? Niestety problem ten podwaja się lecie lub w czasie PMS. Dzieje się tak, gdy w organizmie gromadzi się nadmierna ilość wody i toksyn, w wyniku czego wyglądamy na grubsze niż jesteśmy w rzeczywistości. Zapewne już wiesz, że mamy na to rozwiązanie! Poniżej znajdziesz kilka cennych wskazówek.

Dlaczego woda gromadzi się w ciele?

Problemy z obrzękami możesz mieć również w zimie, ale latem problemy te się podwajają. Dlaczego? Z powodu wysokiej temperatury nasze żyły rozszerzają się, a woda gromadzi się w ciele. Żyły nie wytwarzają wystarczającego ciśnienia, aby „popychać” płyn w kierunku narządów, aby odpowiednio go rozprowadzić i przywrócić równowagę naszego stanu. 

Jak temu zapobiec?

Wskazówka numer 1

Zmniejszenie ilości spożywanej soli powinno przynieść pozytywny wpływ na Twoje ciało. Większość z nas ma trudności z rezygnacją ze słonych przekąsek i kupnego chleba. Według Światowej Organizacji Zdrowia zawartość soli w tych produktach przekracza maksymalne dzienne spożycie, które wynosi 5 gramów dziennie (1 łyżeczka).

Na dłuższą metę sól jest bardzo szkodliwa dla naszego zdrowia. Im mniej soli, tym mniej retencji wody w ciele, wzdęć, czyli smukła linia.

Wskazówka numer 2

Pij, pij i pij więcej! To stymuluje czynność nerek i wydalanie moczu. Zwłaszcza w lecie dzień powinien zacząć się od szklanki wody. Oczywiście nie mamy na myśli Coca Coli i innych słodkich napojów... Pij dużo wody i zielonej herbaty. Jeśli nie dostarczysz organizmowi wystarczającej ilości wody, to on spróbuje ją zatrzymać w jakikolwiek sposób. To właśnie z powodu odwodnienia możesz być obrzęknięta i wzdęta.

Wskazówka numer 3

Częściej się ruszaj. Dzięki ćwiczeniom pozbywamy się nadmiaru soli i płynów. Jeśli za dużo siedzimy, wzdęcia się pogarszają. W nocy możesz spróbować położyć poduszkę pod stopami, ponieważ w ten sposób jeszcze bardziej pobudzisz przepływ płynów w ciele.

Wskazówka numer 4

Jedz jak najwięcej sezonowych owoców i warzyw, które zawierają do 90% wody. Są to na przykład arbuzy, pomidory, ogórki, truskawki ... Wybieraj produkty o niskiej zawartości tłuszczu i wysokiej zawartości białka, takie jak ryby.

Wskazówka numer 5

Aby pozbyć się nadmiaru wody z organizmu, najbardziej pomocny może być napój drenażowy. Badania wykazały, że są one szczególnie skuteczne w wydalaniu nadmiaru wody z organizmu. Jednym z takich napojów jest Draining Drink Intense.

Napój za pomocą naturalnych składników pomaga wydalić nadmiar wody z organizmu i zmniejszyć obrzęk. Jednocześnie pomaga wątrobie oczyścić organizm i naturalnie stymuluje utratę pierwszych kilogramów.

Opatentowany składnik CactiNeaTM, który zawiera ekstrakt z opuncji, okazał się bardzo skuteczny w wydalaniu nadmiaru wody z organizmu.

Co  jeszcze kryje się za niezwykłym działaniem Draining Drink?

8 składników, które umożliwiają jednocześnie intensywne działanie:

  •     CactiNea ™ zawiera owoc opuncji, który jest tradycyjnie stosowany jako środek moczopędny i do oczyszczania organizmu.
  •     Liście winogron poprawiają mikrokrążenie, a tym samym pomagają wyeliminować cellulit.
  •     Sarsaparilla to roślina o działaniu moczopędnym, która pomaga wydalać toksyny z organizmu przez przewód pokarmowy.
  •     Herbata Java jest tradycyjnie stosowana do oczyszczania organizmu i wspomagania czynności wątroby.
  •     Karczoch chroni wątrobę przed toksynami i różnymi chemikaliami oraz wspiera zdolność do oczyszczania wątroby.
  •     Ostropest chroni również wątrobę przed toksynami, stymuluje trawienie i przyspiesza oczyszczanie organizmu.
  •     Mniszek lekarski o działaniu moczopędnym resetuje układ limfatyczny i pomaga wyeliminować wzdęcia.

Chcesz schudnąć? Najpierw musisz się na to przygotować

Jeśli zdecydowałaś się odchudzać, Draining Drink to twój pierwszy krok. Wydalając nadmiar wody, wypłukasz także toksyny, pomagając w ten sposób wątrobie i układowi trawiennemu działać optymalnie. Z Drenującym napojem stracisz pierwsze kilogramy w ciągu pierwszych kilku dni, a jednocześnie przygotujesz swoje ciało do dalszej udanej utraty tłuszczu.

 

Wróć do bloga