Czujesz się jak balon? Nigdy więcej!

Znasz to dziwne uczucie pełności, kiedy czujesz się jak balon? Niestety problem ten podwaja się lecie lub w czasie PMS. Dzieje się tak, gdy w organizmie gromadzi się nadmierna ilość wody i toksyn, w wyniku czego wyglądamy na grubsze niż jesteśmy w rzeczywistości. Zapewne już wiesz, że mamy na to rozwiązanie! Poniżej znajdziesz kilka cennych wskazówek.

Dlaczego woda gromadzi się w ciele?

Problemy z obrzękami możesz mieć również w zimie, ale latem problemy te się podwajają. Dlaczego? Z powodu wysokiej temperatury nasze żyły rozszerzają się, a woda gromadzi się w ciele. Żyły nie wytwarzają wystarczającego ciśnienia, aby „popychać” płyn w kierunku narządów, aby odpowiednio go rozprowadzić i przywrócić równowagę naszego stanu. 

Jak temu zapobiec?

Wskazówka numer 1

Zmniejszenie ilości spożywanej soli powinno przynieść pozytywny wpływ na Twoje ciało. Większość z nas ma trudności z rezygnacją ze słonych przekąsek i kupnego chleba. Według Światowej Organizacji Zdrowia zawartość soli w tych produktach przekracza maksymalne dzienne spożycie, które wynosi 5 gramów dziennie (1 łyżeczka).

Na dłuższą metę sól jest bardzo szkodliwa dla naszego zdrowia. Im mniej soli, tym mniej retencji wody w ciele, wzdęć, czyli smukła linia.

Wskazówka numer 2

Pij, pij i pij więcej! To stymuluje czynność nerek i wydalanie moczu. Zwłaszcza w lecie dzień powinien zacząć się od szklanki wody. Oczywiście nie mamy na myśli Coca Coli i innych słodkich napojów... Pij dużo wody i zielonej herbaty. Jeśli nie dostarczysz organizmowi wystarczającej ilości wody, to on spróbuje ją zatrzymać w jakikolwiek sposób. To właśnie z powodu odwodnienia możesz być obrzęknięta i wzdęta.

Wskazówka numer 3

Częściej się ruszaj. Dzięki ćwiczeniom pozbywamy się nadmiaru soli i płynów. Jeśli za dużo siedzimy, wzdęcia się pogarszają. W nocy możesz spróbować położyć poduszkę pod stopami, ponieważ w ten sposób jeszcze bardziej pobudzisz przepływ płynów w ciele.

Wskazówka numer 4

Jedz jak najwięcej sezonowych owoców i warzyw, które zawierają do 90% wody. Są to na przykład arbuzy, pomidory, ogórki, truskawki ... Wybieraj produkty o niskiej zawartości tłuszczu i wysokiej zawartości białka, takie jak ryby.

Wskazówka numer 5

Aby pozbyć się nadmiaru wody z organizmu, najbardziej pomocny może być napój drenażowy. Badania wykazały, że są one szczególnie skuteczne w wydalaniu nadmiaru wody z organizmu. Jednym z takich napojów jest Draining Drink Intense.

Napój za pomocą naturalnych składników pomaga wydalić nadmiar wody z organizmu i zmniejszyć obrzęk. Jednocześnie pomaga wątrobie oczyścić organizm i naturalnie stymuluje utratę pierwszych kilogramów.

Opatentowany składnik CactiNeaTM, który zawiera ekstrakt z opuncji, okazał się bardzo skuteczny w wydalaniu nadmiaru wody z organizmu.

Co  jeszcze kryje się za niezwykłym działaniem Draining Drink?

8 składników, które umożliwiają jednocześnie intensywne działanie:

  •     CactiNea ™ zawiera owoc opuncji, który jest tradycyjnie stosowany jako środek moczopędny i do oczyszczania organizmu.
  •     Liście winogron poprawiają mikrokrążenie, a tym samym pomagają wyeliminować cellulit.
  •     Sarsaparilla to roślina o działaniu moczopędnym, która pomaga wydalać toksyny z organizmu przez przewód pokarmowy.
  •     Herbata Java jest tradycyjnie stosowana do oczyszczania organizmu i wspomagania czynności wątroby.
  •     Karczoch chroni wątrobę przed toksynami i różnymi chemikaliami oraz wspiera zdolność do oczyszczania wątroby.
  •     Ostropest chroni również wątrobę przed toksynami, stymuluje trawienie i przyspiesza oczyszczanie organizmu.
  •     Mniszek lekarski o działaniu moczopędnym resetuje układ limfatyczny i pomaga wyeliminować wzdęcia.

Chcesz schudnąć? Najpierw musisz się na to przygotować

Jeśli zdecydowałaś się odchudzać, Draining Drink to twój pierwszy krok. Wydalając nadmiar wody, wypłukasz także toksyny, pomagając w ten sposób wątrobie i układowi trawiennemu działać optymalnie. Z Drenującym napojem stracisz pierwsze kilogramy w ciągu pierwszych kilku dni, a jednocześnie przygotujesz swoje ciało do dalszej udanej utraty tłuszczu.

 

Produkty dla Ciebie

-50%
Cena promocyjna 168,90 zł Cena regularna 337,50 zł
Zobacz produkt