Iza: wszystko, co musisz wiedzieć o TummyTox w czasie ciąży

Jakiś czas temu zastanawiałam się, jak TummyTox oczyścić organizm po słodkich świątecznych szaleństwach. Sama popełniałam słodkie grzechy nie tylko przez cały grudzień, ale także jeszcze w połowie stycznia – wiecie, wszystkie te noworoczne wizyty…

Zawsze chwalę swoje dobre geny, ponieważ w zasadzie nie muszę zwracać uwagi na kalorie – zwykle i tak nie tyję (przynajmniej na razie!). Wiem jednak, że jedzenie dużych ilości słodkich, tłustych i słonych potraw nie jest dla mnie dobre – zwłaszcza teraz, kiedy jestem w ciąży. Chciałabym traktować swoje ciało tak, jak na to zasługuje – a to oznacza zdrowszy styl życia. Dlatego nawet po dłuższej przerwie wracam do produktów, które pomagają mi oczyścić organizm.

Detoks ciała z TummyTox

Wśród produktów TummyTox znajdziesz bogatą kolekcję herbat i innych produktów, takich jak żelki-misie, kapsułki itp., które pomogą Ci osiągnąć zamierzony efekt. Sama, ze względu na ciążę, wybrałam produkty, które są odpowiednie dla kobiet spodziewających się dziecka, mianowicie zestaw Daily Kick & Sleep Tight Tea.

Daily Kick to codzienna dawka energii  (która przy okazji wspomaga spalanie tłuszczu!). Pobudza mnie, redukuje wzdęcia i przyspiesza metabolizm. To przemyślana mieszanka naturalnych składników, która zawiera zieloną herbatę, pokrzywę, nasiona kminku, koper i mniszek lekarski.

Sleep Tight dba o mój spokojny sen każdej nocy (oczywiście tylko wtedy, kiedy moja malutka córka przesypia spokojnie całą noc…). Podczas gdy ja słodko śpię, herbatka dba o detoksykację  i regenerację mojego ciała. Bardzo sobie ją cenię, ponieważ czuję różnicę – czuję się bardziej wyspana, z większą energią do działania. Na pyszna herbata na noc zawiera skórkę pomarańczową, trawę cytrynową, miętę pieprzową, melisę i chmiel.


Czy herbaty TummyTox są odpowiednie dla kobiet w ciąży?

Detoksykację z herbatkami TummyTox zaczęłam około 20 stycznia i dzisiaj mam ją już za sobą. W zestawie dostałam 20 torebek herbatki, ale czasami zdarzało mi się pominąć dzienną porcję – czasami tracę głowę z powodu nadmiaru obowiązków albo kiedy byłam chora. Utrata masy ciała nie jest w tej chwili moim celem, ponieważ jestem w ciąży, a moja waga tylko zdrowo rośnie. Mogę jednak powiedzieć, że dzięki herbatkom TummyTox czuję się lżej, nie mam problemów z trawieniem (mimo że takie kłopoty często pojawiają się w trakcie ciąży), a nocna porcja herbaty uspokaja mnie, dzięki czemu łatwiej zasypiam i lepiej śpię.

A teraz najczęstsze pytanie, jakie otrzymuję od kobiet w ciąży lub mam karmiących piersią: „Czy herbata jest odpowiednia również dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią?”. Jak już wiesz, wszystkie składniki herbatek są niczym więcej, jak tylko starannie dobraną kombinacją ziół. Oczywiście, również zioła są mniej lub bardziej odpowiednie podczas ciąży i karmienia piersią.

Herbata i kofeina

Istnieją zioła, które można bezpiecznie stosować, będąc w ciąży lub karmiąc piersią oraz takie, które nie są zalecane. Osobiście znam kilka mam, które stosowały herbatki w trakcie ciąży, sprawdzałam też, jakie zioła polecają w tym czasie eksperci i co mówią na ten temat ginekolodzy.

Przegląd składników Daily Kick

Według zielarzy na liście zalecanych kobietom w ciąży naparów znajdują się chrzan, koper włoski oraz kminek. Ze względu na śladową zawartość kofeiny, należy uważać na anyż oraz zieloną herbatę. Daily Kick to mieszanka 6 ziół – nie jest to więc filiżanka czystej zielonej herbaty lub anyżu dziennie. Jeśli jeszcze tego nie wiesz, pamiętaj, że kobiety w ciąży powinny spożywać maksymalnie 200mg kofeiny w ciągu doby. To równoważność około 2 filiżanek zielonej herbaty dziennie.

Przegląd składników Sleep Tight

Mięta i melisa są jak najbardziej polecane kobietom w ciąży, ponieważ łagodzą poranne mdłości. Trawa cytrynowa także występuje w wielu mieszankach przeznaczonych dla ciężarnych, różnych producentów. Chmiel, który łagodzi napięcia i działa kojąco jest uważany za bezpieczną roślinę. Nie ma danych dotyczących stosowania go w czasie ciąży i karmienia piersią, a więc nie jest zalecany, ale nie jest też zabroniony (oczywiście dotyczy to tylko małych ilości).

100% naturalne herbaty

Herbaty TummyTox są w 100% naturalne i nie tylko pomagają oczyścić ciało i usprawnić trawienie, lecz także eliminują uczucie wzdętego brzucha, pomagając osiągnąć efekt „płaskiego brzuszka”, o którym wszyscy marzymy (oczywiście z wyjątkiem tych z nas, które akurat są w ciąży).

Sama będę kontynuowała suplementację TummyTox, ponieważ dzięki niej naprawdę czuję się lepiej.

Sprawdź i przekonaj się sama, ile korzyści może przynieść tylko jedna filiżanka herbaty.


Produkty dla Ciebie

-69%
Cena promocyjna 31,00 zł Cena regularna 99,80 zł
Zobacz produkt