Hormon wyszczuplający? Tak, naprawdę istnieje!

Hormony wpływają na działanie wszystkich narządów i uczestniczą w licznych procesach w naszym ciele. Dobrze wiemy, że hormony mogą powodować bolesne miesiączki czy problemy z trądzikiem, ale czy wiesz, że istnieje hormon, który może pomóc Ci schudnąć? Czytaj dalej!

Czy możemy schudznąć kontrolując hormony?

Naukowcy postanowili zgłębić ten temat. Okazało się, że to hormony decydują o tym czy spożywane przez nas jedzenie zostaje gromadzone w naszym ciele w postaci tłuszczu czy nie. Co odkryli? Stymulując tworzenie się i aktywość niektórych hormonów, możemy zmobilizować organizm do spalania większej ilości kalorii.

Adiponektyna – hormon smukłej sylwetki

Adiponektyna jest hormonem powstającym w tkance tłuszczowej, biorącym udział w regulacji metabolizmu lipitów i węglowodanów. Pojawia się w tkankach, kiedy w ciele jest bardzo mało tłuszczu i zwiększa zdolność mieśni do wykorzystania węglowodanów i przekształcenia ich w energię.

Ale to nie wszystko – ten hormon przyspiesza również spalanie tkanki tłuszczowej, zmniejsza apetyt oraz ryzyko zachorownia na cukrzycę typu 2.

Produkcja adiponektyny zmniejsza się z wiekiem

Produkcja adiponektyny zmniejsza się z wiekiem. Badania wykazały, że adiponektyna produkowana jest jedynie w brunatnej tkance tłuszczowej, której ilość maleje z wiekiem. Nic więc dziwnego, że z wiekiem często przybywa nam kilogramów...

Obudź swoje hormony wyszczuplające za pomocą Booty Tone

Kapsułki Booty Tone są bogate w antocyjany z soku pomarańczowego, katechiny z zielonej herbaty i kapsaicyny z pieprzy cayenne, które skutecznie zapobiegają rozpadowi brunatnej tkanki tłuszczowej, a tym samym wspierają produkcję wyszczuplającego hormonu – adiponektyny.

Badania kliniczne wykazały, że stymulując aktywność brunatnej tkanki tłuszczowej, organizm może spalić dodatkowe 500 kalorii każdego dnia!

Chcesz mieć pięknie ukształtowane pośladki I smukłe biodra? Kapsułki Booty Tone pozbędą się nadmiaru tłuszczu w okolicy bioder! Dzięki niemu, nasza grupa testowa była w stanie:

      • stracić 7,5 cm w pasie!*
      • zgubić 6 cm w udach i biodrach
      • stracić 50 % tłuszczu z okolicy brzucha przy zachowaniu zdrowej diety

Booty Tone naprawdę robi różnicę

Timea korzystała w ciągu zaledwie 6 miesięcy schudła z 80 kg do 60 kg.

A dla jeszcze efektywniejszej przemiany skorzystaj z zestawu Perfect Transformation dla całkowitej transformacji ciała, który nie tylko pomoże Ci schudnąć, ale również oczyści ciało z toksyn i doda energii. Teraz z prezentem w postaci taśmy do ćwiczeń GRATIS!* [Działanie produktu może różnić się w zależności od osoby i może różnić się od opisanego na stronie internetowej. Nasze produkty nie są przeznaczone do zapobiegania ani leczenia jakichkolwiek chorób lub poważnych chorób.]

Produkty dla Ciebie