Weronika podjęła Wyzwanie Tummy Tox – wygrała smukłą sylwetkę i dobre samopoczucie

„Waga nigdy nie miała wpływu na moje życie. Nie przejmowałam się tym, co myślą o mnie inni, bo czułam się dobrze sama ze sobą. A raczej, dopóki czułam się dobrze sama ze sobą” – wyznaje Weronika. Momentem przełomowym był dla niej dzień, w którym waga pokazała prawie 70kg. „W lustrze zaczęłam dostrzegać te dodatkowe 15kg, to był punkt krytyczny”. Weronika jest niska i zawsze była drobna, dlatego jej pierwszą reakcją był ogromny szok. „Jak to się mogło stać, kiedy, i jak to możliwe, że nie mieszczę się prawie w…nic?!” – panikowała.

Problemy osobiste i stres = kompulsywne jedzenie

Na co dzień jestem przede wszystkim mamą. Mam niespełna trzyletniego Kubusia – rozrabiakę oraz prawie pięcioletnią Amelię” – opowiada Weronika. Dodatkowe kilogramy pojawiły się wraz z kłopotami osobistymi – „Jak to w życiu bywa, uderzyły problemy w związku i zdrowotne”. Córka pani Weroniki urodziła się z wadą serca, przez co oddana mama musiała zostać z córką w domu na czas procesu rekonwalescencji i pełnego powrotu do zdrowia dziecka. „Walka o to, aby Amelka oddychała noskiem zamiast przez tracheotomię, częste pobyty w szpitalu – wszystko to zaczęłam odreagowywać zwyczajnie jedzeniem”.

Powrót do dawnej sylwetki był dla Weroniki drogą do odzyskania życiowej równowagi i humoru.

Weronika podjęła wyzwanie TummyTox

Mama dwójki dzieci jest też aktywna w mediach społecznościowych (możecie odnaleźć jej profil tutaj). „Gdzieś na Instagramie mignęło mi hasło „PODEJMIJ WYZWANIE TUMMYTOX”. Zaintrygowana postanowiłam dołączyć, uznając, że do stracenia nie mam zupełnie nic, a do odzyskania samą siebie. Można powiedzieć, że TummyTox spadło mi nie z nieba, a z Instagrama” – żartuje Weronika.

Kobieta zapisała się do akcji organizowanej przez TummyTox i zaczęła stosować zaproponowaną przez naszych specjalistów dietę, brała sobie do serca również nasze prozdrowotne porady. „Łatwo nie było, bo, jak się okazało, bardzo przywykłam do podjadania słodkości, fast-foodów i przyzwyczaiłam się do dużych porcji. Dostrzegła to dopiero, kiedy zaczęłam zmieniać swoje nawyki żywieniowe”.

Weronika: „Po kilku tygodniach waga pokazała -10kg!”

Po kilku dniach od rozpoczęcia Wyzwania Weronika postanowiła wspomóc się dodatkowo produktami TummyTox. „Produkty zamówiłam, gdy dotarło do mnie, że sama dieta pomaga, bo czułam się lepiej, lżej, więc czemu by się nie wspomóc” – mówi. „Zamówiłam wtedy zestaw herbatek i okazały się one najlepszym wsparciem – spadek wagi był taki sam, ale ja czułam się zupełnie inaczej”. Weronika opowiada o korzyściach, jakie przyniosło jej picie herbatek DailyKick i SleepTight – „Łatwiej było mi wstawać z łóżka, lepiej się wysypiałam, byłam pełna energii, a i treningi nagle stały się lżejsze i przyjemniejsze. Brzuch, mimo dosyć powolnego spadku wagi stawał się płaski, a ja z dnia na dzień czułam się naprawdę coraz lepiej”.

Naturalne rozwiązania i kompleksowa troska o organizm to wartości bliskie zarówno ekipie TummyTox, jak i Weronice – „produkty spodobały mi się dlatego, że ich filozofią nie było „chudnij natychmiast ze skutkami ubocznymi””.

Jakie były efekty? „Z produktami i poradami TummyTox w kilka tygodni zeszłam 10kg” – mówi kobieta. Weronika zaczęła od herbatek, a potem dołączyła do nich dwa produkty wspierające metabolizm i wspomagające aktywność fizyczną – Fat Burner Drink i Carni-Fit. „TummyTox bardzo pomogło mi nie tylko produktowo, ale i dając wsparcie na co dzień. Bywa tak, że trafiamy na coś w idealnym miejscu i o idealnym czasie, dla mnie reklama Wyzwania TummyTox na Instagramie była dokładnie czymś takim”.

Powrót na zdrowe tory

TummyTox przypomniało mi, żeby siebie nie zaniedbywać i że wciąż gdzieś tam w środku muszę pamiętać o samej sobie, zwłaszcza, że właśnie takie wartości przekazuję na co dzień innym kobietom, matkom”.

„Nadal utrzymuję zdrowy tryb życia, choć zdarzają mi się żywieniowe szaleństwa, jednak pamiętam o równowadze i zachowaniu umiaru. Jasne, nie było łatwo. Bywało tak, że miałam ochotę zjeść… wszystko! Ale od razu przychodziła myśl „Ej, zaraz zaraz… Kierujesz się radami i przepisami z maili, pijesz mnóstwo wody, stosujesz suplementy TummyTox, jesz zdrowiej i czujesz się lepiej… chcesz to teraz zaprzepaścić? No nigdy w życiu!”

Udział w Wyzwaniu TummyTox pomógł Weronice wyrobić zdrowe nawyki, które procentują do tej pory. „Wzmocniłam silną wolę, dzięki temu teraz mam kontrolę na tym, jak jem i co jem. I kiedy jednego dnia zaszaleję, wiem, żeby drugiego postawić na lekkość posiłków – nazywam to „detoks kaloryczny””.

Weronika: „Odzyskałam siebie”

Zapytaliśmy Weronikę o to, jak doświadczenie z TummyTox wpłynęło na jej życie i czy widzi jakieś długofalowe efekty. Wierzymy, że jej słowa mogą podnieść na duchu i stać się inspiracją dla wielu kobiet, które zmagają się z podobnymi trudnościami, co ona: „Przede wszystkim odzyskałam samą siebie. Przypomniałam sobie, kim jestem, że sama stale powtarzam, że żadna z nas nie jest tylko mamą, gospodynią domową. Jestem AŻ kobietą! I muszę czuć się sama ze sobą dobrze i pamiętać, że ciało to moja świątynia i należy się mu wszystko, co najlepsze”.

„Wróciła pewność siebie, piękny uśmiech i seksapil, który gdzieś tam na chwilę zniknął, gdy miałam kryzys ze względu na nadmiarowe kilogramy. Lubię samą siebie taką, jaką jestem.”

Wypróbuj sposób Weroniki

W metamorfozie Weroniki wsparły ją początkowo herbatki DailyKick i SleepTight, które oczyściły i zregenerowały jej ciało, a następnie napój Fat Burner Drink i kapsułki Carni-Fit.

W TummyTox wierzymy, że każda kobieta zasługuje na naturalne i kompleksowe wsparcie, dlatego zestaw DailyKick&Sleep Tight dostępny jest teraz w specjalnej, promocyjnej cenie. Herbatki TummyTox to 20 dni i 20 nocy, podczas których zrestartujesz swoje ciało, dogłębnie je oczyścisz, wzmocnisz i napędzisz swój metabolizm. Spróbuj i sama przekonaj się, jakie to proste!

Fat Burner Drink to napój na bazie naturalnych ekstraktów roślinnych, który podnosi spoczynkową przemianę materii, a przy tym doskonale wspiera aktywność fizyczną, wzmacniając jej efekty.

Carni-Fit to najczystsza forma L-karnityny, która pomaga przemieniać tłuszcz w energię i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz regenerację mięśni.

Odwiedźcie też Weronikę na jej Instagramie (@littlepinkdress92), razem przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego ;).


Produkty dla Ciebie

-69%
Cena promocyjna 31,00 zł Cena regularna 99,80 zł
Zobacz produkt