Magdalena: „Pierwsze efekty zauważyłam po 3 dniach stosowania”

Magdalena jest młodą matką trójki dzieci. Herbaty Tummy Tox pije już od roku i przez ten czas zdołała całkowicie oczyścić swoje ciało. Jak to zrobiła? 


„Przed tym jak zaczęłam pić herbaty Tummy Tox często zdarzały mi się problemy z zaparciami i wzdęciami, brakowało mi także energii”– opowiada Magdalena. „Było to spowodowane stresem i zbyt wieloma bodźcami,  które mnie otaczały. Jako pracująca mama byłam po prostu przemęczona.” Magdalena postanowiła zadbać o siebie i swoje samopoczucie. Od koleżanki usłyszała o produktach Tummy Tox. Za jej poradą sięgnęła po zestaw składający się z trzech rodzajów herbat – Daily Kick & Sleep Tight Tea oraz Skinny Me Tea

„Pierwsze efekty zauważyłam po 3 dniach stosowania”  

„Kupiłam zestaw polecony przez koleżankę i zaczęłam regularnie pić wszystkie trzy herbaty. Rano popijałam Daily Kick Tea, w pracy delektowałam się smakiem Skinny Me Tea, zaś przed snem sięgałam po Sleep Tight Tea. Poczułam, że mój metabolizm przyspiesza, w ciągu dnia miałam więcej energii, szybko zasypiałam i nie budziłam się w ciągu nocy. Odnalazłam straconą równowagę!” – relacjonuje nasza zadowolona klientka. „Jednym efektem ubocznym było stracenie 2 kg w ciagu miesiąca” – mówi ze śmiechem Magdalena, gdy zapytaliśmy ją, czy nie odczuła żadnych negatywnych skutków stosowania Tummy Tox. 

„To naprawdę działa!” 

„Z początku nie wierzyłam, że picie herbaty może cokolwiek zmienić w moim życiu, ale za namową koleżanki postanowiłam spróbować. Do tej pory jestem w szoku! Jakość mojego życia gwałtownie się poprawiła – po powrocie z pracy mam siłę na zabawę z dziećmi, zaczęłam też chodzić na fitness! Nigdy już nie rozstanę się z Tummy Tox!” 

Naturalna moc herbat 

Magdalena stosowała trzy rodzaje herbat Tummy Tox, co zapewniło jej kompleksowe działanie i szybkie efekty. Daily Kick to natychmiastowy zastrzyk energii, który pomoże Ci zmotywować się do działania, a także napędzi Twój metabolizm. Skinny Me Tea jest doskonała dla wszystkich, którzy chcą schudnąć i wyrzeźbić swoje ciało, ponieważ jej głównym składnikiem są liście Phu-erh będące naturalnym spalaczem tłuszczu. Ponadto Skinny Me Tea przyspiesza trawienie i stymuluje pracę jelit. Sleep Tight Tea uspokaja, wspiera spokojny sen i oczyszcza ciało z toksyn i nadmiaru wody.