Anna: mam więcej energii i jestem pewniejsza siebie

Anna ma 26 lat i mieszka w Dubrowniku, gdzie poznała miłość swojego życia. Pracuje jako księgowa, a jej największym szczęściem jest jej 2-letni synek. 

Życie Anny byłoby idealne, gdyby nie pewien problem, który dręczył ją od lat, a po porodzie przybrał na sile jeszcze bardziej. Kobietę męczyły ciągłe wzdęcia, opuchlizna i zatrzymywanie się wody. 

„Próbowałam wszystkich metod – od kapsułek, herbatek, naturalnych metod i przeróżnych technik polecanych przez koleżanki. Nic nie pomogło!”

Wtedy usłyszałam o TummyTox

„Koleżanka powiedziała mi o TummyTox. Gdy tylko zobaczyłam, że to kolejne herbatki, powiedziałam jej, że nie ma szans i nie nabiorę się na to.” 

„Jednak dałam się jakoś namówić i zamówiłam zestaw Daily Kick & Sleep Tight Tea z ogromnym sceptycyzmem.” 

Po tygodniu odczułam zmianę

„Zaczęłam czuć się lżejsza, budzę się bardziej wypoczęta, mam więcej siły, a migreny ustały! (Bóle głowy dręczyły mnie od najmłodszych lat i dopiero teraz udało mi się ich pozbyć.)”

„Zdałam sobie sprawę, że nawracające bóle głowy i problemy trawienne były ze sobą ściśle związane.”

Anna była zachwycona i zdecydowała się już stale używać herbat TummyTox

Anna po zużyciu pakietu Daily Kick & Sleep Tight Tea, była tak bardzo zadowolona z jego działania, że postanowiła ponownie go zamówić.

„Minął już ponad rok od porodu, a ja nie mogłam schudnąć ani grama dopóki nie zaczęłam pić herbatę TummyTox! Najwięcej tłuszczu miałam wokół bioder i brzucha.” 

„Kiedy zaczęłam pić herbatki TummyTox ważyłam 68 kg, a po 6 miesiącach to co zobaczyłam na wadze mnie zatkało! Moją jedyną aktywnością w tym czasie były codzienne aktywności, takie jak sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, mycie podłóg, czy zmywanie naczyń. Pomimo to, efekty są spektakularne! W trakcie całej kuracji schudłam aż 18kg. Teraz jestem w 100% zadowolona ze swojego ciała. Stałam się pewniejsza siebie, czuję się atrakcyjna i szczęśliwa z tego, jak wyglądam!”Produkty dla Ciebie

-69%
Cena promocyjna 31,00 zł Cena regularna 99,80 zł
Zobacz produkt