Herbata, która wyszczupli Twoje ciało

Schudnąć z herbatą? Czy ktoś wierzy w takie żarty…

Drogie dziewczyny, to może brzmieć jak bajka, ale tak jest! Czy słyszałaś kiedyś o Pu-erh i jej oddziaływaniu na spalanie tłuszczu? Jeśli nie, czytaj dalej!

Pu-erh, choć brzmi to nieprawdopodobnie, działa podobnie, jak spalacze tłuszczu. Ze względu na właściwości zwiększania spalania tłuszczu jest znana na całym świecie. I to nie wszystko!

Pu-erh, cudowna herbata

Jest to słynna chińska herbata, którą najczęściej pije się po jedzeniu. Herbata Pu-erh zawiera przeciwutleniacze, które zapobiegają szkodliwemu działaniu na organizm wolnych rodników. Pomaga je wydalać, aby zapobiegać chorobom i przeziębieniom. Poza tym wspiera także kondycję skóry, pomagając jej zachować młodzieńczy i promienny wygląd.

Chińska tradycyjna medycyna mówi, że herbata ta dba o równowagę naszego ciała, ponieważ nie ma energii yin ani yang, ale jest całkowicie neutralna.

1 filiżanka dziennie dla wydajnego topienia tłuszczu

Inną ważną cechą herbaty Pu-erh jest to, że pomaga eliminować z organizmu toksyny, które skutecznie uniemożliwiają odchudzanie. Herbatę można pić za każdym razem, kiedy chcesz oczyścić ciało – pomoże poprawić trawienie i ułatwi poradzenie sobie z ciężkim posiłkiem.

Jedną z najważniejszych właściwości herbaty Pu-erh jest to, że stymuluje trawienie oraz metabolizm. Ma zdolność zatrzymywania syntezy kwasów tłuszczowych. Jeśli wypijesz filiżankę herbaty po obiedzie, natychmiast uzyskasz pomoc w pozbyciu się nadmiaru tłuszczu!

A ponieważ Pu-erh jest prawdziwą gwiazdą wśród herbat, obowiązkowo znalazła się w naszej herbacie Skinny Me.

Inne ważne składniki Skinny Me Tea

Na procesy metaboliczne największy wpływ ma korzeń ostu i owoc kopru włoskiego. Koper włoski wspiera także odchudzanie, ponieważ zapobiega uczuciu głodu i przyspiesza trawienie tłuszczu z żywności.

Co z toksynami w organizmie?

Wszyscy wiemy, że najczęstszym winowajcą nieudanej utraty wagi są toksyny, które utrzymują się w ciele. Liście lucerny i owoce czarnego bzu gwarantują dogłębne oczyszczenie organizmu z toksyn i ich skuteczne wydalenie.

Skinny Me Tea będzie Twoim najlepszym sprzymierzeńcem w walce o smukłą linię! Starannie skomponowana mieszanka składników aktywnych pomoże Ci szybciej i wydajniej pozbyć się nadmiaru tłuszczu.

Produkty dla Ciebie

-61%
Cena promocyjna 19,00 zł Cena regularna 49,00 zł
Zobacz produkt