Gwenn: "Po miesiącu mogłam założyć spodnie o jeden rozmiar mniejsze!"

Gwenn Lievre, opiekunka i mama 16-miesięcznego dziecka, była niezadowolona ze zmian w jej sylwetce, które spowodowała ciąża: „Wcześniej byłam dość szczupła, jednak po porodzie przytyłam, przez co dorobiłam się nieapetycznych krągłości”. Nadprogramowe kilogramy spowodowały, że nasza bohaterka nie tylko zaczęła tracić pewność siebie, lecz także zmagać się z wahaniami nastroju. W końcu Gwenn postanowiła, że coś należy z tym zrobić i zdecydowała się szukać pomocy.

Przekonały ją opinie klientów i naturalne składniki

Przeglądając sieć w poszukiwaniu produktów odchudzających, Gwenn natknęła się na TummyTox. Po przeczytaniu wielu znakomitych opinii zadowolonych klientów sama zdecydowała się spróbować. To, co w pierwszej kolejności przekonało Gwenn do zakupu produktów od TummyTox, były naturalne składniki.

Gwenn rozpoczęła swoją odchudzającą podróż z pomocą Carni Fit i Night Burner.

Carni Fit to najczystsza L-karnityna na rynku, która pomaga organizmowi spalać więcej tłuszczu i przyspiesza utratę wagi; Night Burner był świetnym wyborem dla Gwenn, ponieważ jest to napój spalający tłuszcz z kilkoma innymi niesamowitymi właściwościami: pomaga zasnąć i oczyścić wątrobę, a do tego tłumi apetyt.

„Zeszłam o jeden rozmiar spodni w ciągu miesiąca!”

Bardzo się cieszymy, że organizm Gwenn przeszedł przemianę, która przełożyła się również na poprawę jej motywacji i samopoczucia. Pierwsze zmiany zaczęła zauważać już po 15 dniach!

Nasza bohaterka zwierzyła się nam, że w ciągu dnia jest mniej zmęczona, chętniej podejmuje różne działania, a do tego przeszły jej napady głodu, dzięki czemu nie ulega pokusom ciągłego objadania się.

Największą zmianą, jaką zauważyła Gwenn, jest jej ładnie wymodelowany brzuch oraz to, że dzięki mniejszej ilości tłuszczu znowu jest w stanie nosić swoje stare spodnie! „To wspaniałe uczucie!”

Chociaż Gwenn wciąż ma sporo kilogramów do zrzucenia, jest zdeterminowana, aby utrzymać formę. Nasza bohaterka ma nadzieję, że wkrótce wznowi lekcje tańca, przy których tym bardziej przyda jej się Carni Fit, ponieważ L-karnityna polepsza wyniki treningów i pomaga regenerować po nich mięśnie.

„Nie musiałam zbytnio zwiększać aktywności fizycznej.”

Gwenn z radością stwierdziła, że stosowanie TummyTox pozwoliło jej znacznie szybciej schudnąć i pozbyć się tłuszczu z okolicy brzucha bez konieczności radykalnej zmiany stylu życia czy zwiększenia aktywności fizycznej.

Dobry sen to podstawa!

Relaks i optymalny sen są niezbędne, choć trudne do osiągnięcia dla pracujących matek, dlatego też każda pomoc w tym zakresie jest niezwykle przydatna. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi Night Burner Drink – napój o smaku limonki, który dzięki unikalnemu połączeniu błonnika rozpuszczalnego w wodzie, owocu Garcinia Cambogia oraz witaminy B6 pomógł Gwenn stłumić wieczorny apetyt, lepiej spać, a do tego spalać więcej tłuszczu podczas nocnej regeneracji.

W połączeniu z najczystszą L-karnityną na rynku będziesz gotowa na taką samą udaną transformację jak nasza bohaterka!