ELIŠKA: „NIE UWIERZYŁBYŚ, JAK SZYBKO ODCZUŁAM ZMIANY”

Cześć! Nazywam się Eliška Králová i jestem na świecie od 20 lat. Mija pierwszy rok odkąd ukończyłam naukę i pracuję jako opiekunka koni. Jest to praca wymagająca fizycznie, ale nawet, jeśli tak się nie wydaje, nawet pracując w takim zawodzie, można niechcący przybrać kilka kilogramów. Ponieważ często się stresuję, moja waga często znacznie skacze, podobnie jak mój apetyt.

Zawsze ważyłam 58 kilogramów (wysportowana, ładna sylwetka), ale wiesz, jak to jest, kiedy zaczynasz dorastać, Twoja waga się zmienia i nie wyglądasz już tak dobrze jak kiedyś. Postanowiłam coś z tym zrobić!

Próbowałam ćwiczyć, opracować dietę, przetestowałam również wszystkie możliwe diety, nawet głodówki. Oczywiście nic tak naprawdę nie działało i nadal wyglądałam tak samo.

„W ogóle nie czułam się dobrze we własnej skórze”

Czułam się nieudana, brzydka, spuchnięta, nie poznawałam samej siebie w lustrze. Dlatego zaczęłam nosić luźne, najlepiej czarne ubrania. Miałam też problem z pojawianiem się gdzieś w kostiumie kąpielowym. W ogóle nie czułam się dobrze we własnej skórze.

Powoli zaczynałam godzić się z tym, że nigdy nie będę wyglądać tak, jak chcę, kiedy trafiłam na Facebooku na reklamę TummyTox.

„Nie uwierzyłbyś, jak szybko odczułam zmiany!”

Na początku byłam dosyć nieufna, ale zdecydowałam się zamówić kilka produktów. Podobały się opakowania, urocze i bardzo dziewczęce, więc pomyślałam – dlaczego nie zamówić, same pudełka były tego warte, nawet jeśli produkty miałyby nie zadziałać. A muszę powiedzieć, że działają świetnie!

Pierwsze zamówienie dostałam około miesiąc temu, kiedy chciałam wypróbować Beauty Drink (moje paznokcie często łamią się w pracy, mam również problem z włosami), L-karnitynę dla kobiet (wcześniej miałam już termogeniki, więc dlaczego nie wypróbować czegoś innego) i zestaw herbat DailyKick&SleepTight. Zaraz po tygodniu stosowania zamówiłam również Draining Drink, kapsułki Flat Tummy Caps i Booty Tone.

Nie uwierzyłbyś, jak szybko odczułam zmiany. W przypadku herbat był to tylko dzień, w którym odczułam pozytywną zmianę. Absolutnie bombowe herbaty ziołowe! Rano udało im się dać mi cudowny zastrzyk energii (nawet nie potrzebowałam kawy), a wieczorem pomogły mi się rozluźnić i zasnąć (co jest świetne, ponieważ miałam problemy z zasypianiem, bez względu na to, jak bardzo byłam zmęczona). W przypadku Beauty Drink zmiany poczułam po tygodniu, kiedy moje włosy stały się bardziej lśniące, a paznokcie mocniejsze i szybciej rosły! Co do L-karnityny, Draining Drink i Flat Tummy Caps, nie znam nawet lepszych środków wspomagających odchudzanie. Nie tylko mój brzuch się zmniejszył, jestem też bardziej energiczna, a może nawet smuklejsza!

Produkty dla Ciebie

-69%
Cena promocyjna 31,00 zł Cena regularna 99,80 zł
Zobacz produkt