Eliksir piękna

Kolagen to substancja, którą nie bez przyczyny nazywa się eliksirem piękna. Jako główny składnik tkanki łącznej odpowiada między innymi za młodzieńczy i promienny wygląd skóry. 

 

Kolagen jest substancją naturalnie produkowaną przez nasz organizm, jednak po 25. roku życia zdolność do jego wytwarzania zmniejsza się z każdym rokiem o 1,5%. W okresie menopauzy następuje nagły spadek zawartości kolagenu w organizmie - nawet o 30%! Rezultatem jest pojawienie się zmarszczek, skóra traci jędrność, staje się sucha i obwisła. 

Co robić? 

Aby zredukować zmarszczki i zapobiec powstawaniu nowych, nie musisz wcale korzystać z inwazyjnych i kosztownych zabiegów medycyny estetycznej. Pyszny borówkowy napój dostarczy Twojemu organizmowi dawki najwyższej  jakości kolagenu, który zadba o piękny i młody wygląd Twojej skóry

Zaufaj nauce  

Naukowcy udowodnili, że doustna suplementacja kolagenem znacznie poprawia nawilżenie i jędrność skóry

Witamina C jest silnym przeciwutleniaczem - skutecznie zwalcza wolne rodniki, które przyspieszają proces starzenia się skóry. Oprócz tego naukowcy udowodnili, że witamina C pomaga w przyswajaniu, zmniejsza widoczność przebarwień i ujednolica koloryt skóry. 

 

Beauty Drink to połączenie najwyższej jakości kolagenu typu 1, witaminy C oraz ekstraktu z borówek - proste, ale skuteczne połączenie.