Dostawa w ok. 4-6 dni

100% Gwarancja Satysfakcji

Darmowa wysyłka od 150 pln

Blog

Eliksir piękna

Kolagen to substancja, którą nie bez przyczyny nazywa się eliksirem piękna. Jako główny składnik tkanki łącznej odpowiada między innymi za młodzieńczy i promienny wygląd skóry. 

 

Kolagen jest substancją naturalnie produkowaną przez nasz organizm, jednak po 25. roku życia zdolność do jego wytwarzania zmniejsza się z każdym rokiem o 1,5%. W okresie menopauzy następuje nagły spadek zawartości kolagenu w organizmie - nawet o 30%! Rezultatem jest pojawienie się zmarszczek, skóra traci jędrność, staje się sucha i obwisła. 

Co robić? 

Aby zredukować zmarszczki i zapobiec powstawaniu nowych, nie musisz wcale korzystać z inwazyjnych i kosztownych zabiegów medycyny estetycznej. Pyszny borówkowy napój dostarczy Twojemu organizmowi dawki najwyższej  jakości kolagenu, który zadba o piękny i młody wygląd Twojej skóry

Zaufaj nauce  

Naukowcy udowodnili, że doustna suplementacja kolagenem znacznie poprawia nawilżenie i jędrność skóry

Witamina C jest silnym przeciwutleniaczem - skutecznie zwalcza wolne rodniki, które przyspieszają proces starzenia się skóry. Oprócz tego naukowcy udowodnili, że witamina C pomaga w przyswajaniu, zmniejsza widoczność przebarwień i ujednolica koloryt skóry. 

 

Beauty Drink to połączenie najwyższej jakości kolagenu typu 1, witaminy C oraz ekstraktu z borówek - proste, ale skuteczne połączenie.

Wróć do bloga