Zakochane w swoim ciele, zakochane w swoim życiu!

Hej dziewczyny TummyTox! Tym razem postanowiłyśmy przygotować dla  Was coś wyjątkowego. Z okazji Dnia Kobiet chcemy się przedstawić i wyjaśnić, dlaczego naszym mottem jest „zakochaj się w swoim ciele, zakochaj się w swoim życiu”.

Aby pokazać Ci, jak bardzo nam na Tobie zależy, przygotowałyśmy prezent, który dołączamy do każdego produktu TummyTox.

Naszą misją jest pomaganie każdej współczesnej kobiecie czuć się dobrze we własnej skórze. Według nas najlepiej definiuje to motto: „zakochaj się w swoim ciele, zakochaj się w swoim życiu”.

Do tej pory stworzyliśmy wiele produktów, które pomogą Ci oczyścić swoje ciało, utrzymać je w zdrowiu, napełnić energią i oczywiście pięknie je wyrzeźbić, abyś była szczęśliwa każdego ranka, gdy tylko spojrzysz w lustro! Przecież kobiety najlepiej wiedzą, czego pragną kobiety, dlatego otrzymujemy tyle pozytywnych komentarzy, co nas bardzo cieszy!

Nasza rodzina TummyTox rośnie. Na początku tworzyły ją tylko trzy osoby, teraz jest nas aż dziewięć! Oznacza to dziewięć inteligentnych głów, które spędzają całe dnie myśląc o Tobie i próbując Cię uszczęśliwić.

Kobiety dla kobiet

Chcemy, abyś była zadowolona i szczęśliwa z samą sobą każdego dnia! Nasze produkty są dostosowane do różnych kobiet i ich potrzeb. Wybierz więc produkt, który pomoże Ci osiągnąć cel – bycia szczęśliwą i zdrową kobietą, zakochaną w swoim ciele i życiu.

Wiemy jednak, jak trudno jest zacząć. Mało tego, my też często zaczynamy, a potem nie kończymy. Zazwyczaj jesteśmy rozczarowane, ponieważ oczekujemy natychmiastowych rezultatów i doskonałości. Ale tak nie jest, ta ścieżka jest znacznie trudniejsza i jesteśmy tego świadome. Dlatego przygotowłyśmy prezent, który pomoże Ci osiągnąć cel - dziennik motywacyjny!

Dlaczego dziennik motywacyjny?

Ponieważ wszyscy potrzebujemy dodatkowego wsparcia! Z pomocą tego dziennika łatwiej będzie ci zacząć, ale także wytrwać w dążeniu do celu! Czy jesteś zainteresowana tym, jak to wygląda? Jesteśmy pewne, że będziesz zachwycona, więc z okazji Dnia Kobiet otrzymasz go za darmo przy zakupie produktów TummyTox! Twój sukces jest najważniejszy!

I nie zapomnij! Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz porady, zawsze możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem naszych portali społecznościowych lub mailowo: info@tummytox.pl

 

Twój zespół TummyTox <3

Produkty dla Ciebie

-69%
Cena promocyjna 31,00 zł Cena regularna 99,80 zł
Zobacz produkt