Lody, koktajle... Czas na powakacyjny detoks!

Lato, plaża, odpoczynek i lody… Przyznaj się, ile ich zjadłaś tego lata? W porządku, my przestaliśmy je liczyć, ale teraz czas wrócić do rzeczywistości i ciała w jak NAJLEPSZEJ formie!

Moi drodzy, wszyscy doskonale wiemy, że lato to czas beztroski, kiedy cieszymy się przyjemnościami i nie myślimy zbyt wiele o konsekwencjach i szkodliwych skutkach, które się z tym wiążą. Słońce i morze, które mogą źle wpłynąć na naszą skórę i włosy, nie wspominając o niezdrowym jedzeniu, koktajlach i LODACH! Po wkacajach Twoje ciało zdecydowanie potrzebuje dokładnego oczyszczenia.

Dlaczego potrzebujemy detoksu?

Ze względu na szkodliwe substancje, które przyjmujemy wraz z pożywieniem (np. lody), chemikaliami i kosmetykami (filtry przeciwsłoneczne i różne inne preparaty), nasz organizm jest obciążony, co źle wpływa na pracę narządów. A kiedy organizm jest przeciążony, nie tylko nie funkcjonuje prawidłowo, ale także zaczynamy przybierać na wadze.

Tak, to prawda, niedługo wejdziemy w długie spodnie i swetry, więc co nas to obchodzi ...

Ale dziewczyny, lato zbliża się do nas za 9 miesięcy, czy nie byłoby mądrze myślećteraz o szczytowej formie, zamiast znowu czekać na ostatnią chwilę i płakać przed lustrem miesiąc przed wakacjami??

Dlatego organizm należy oczyszczać co najmniej dwa razy w roku, aby znów mógł normalnie funkcjonować, a tym samym poprawiać nasze zdrowie i samopoczucie. Detoks zrób w NAJLEPSZEJ możliwej formie!

Jak zrobić dobry detoks?

Oczyszczanie organizmu będzie najskuteczniejsze, jeśli będziesz piła dużo wody i włączysz do swojej codziennej diety jak najwięcej owoców i warzyw, a także nasion i orzechów.

Aby Twój detoks był jak najbardziej skuteczny, stosuj się do kilku zasad:

  • unikaj żywności przetworzonej przemysłowo
  • wyklucz z diety: pokarmy trudne do strawienia, takie jak kofeina, biały cukier, nabiał i alkohol
  • niech Twoja dieta zawiera świeżą żywność
  • pij dużo płynów (woda, naturalne soki i herbaty)
  • jedz częściej, ale mniejsze porcje
  • włącz do swojej diety pakiet detoksykacyjny Slim Detox, który przyspiesza i ułatwia detoksykację organizmu

Dlaczego Slim Detox?

Slim Detox to idealny zestaw do detoksykacji ciała, ponieważ zawiera wszystkie niezbędne składniki do wydalania toksyn i topienia tłuszczu.

Herbaty Daily Kick & Sleep Tight są świetne do oczyszczania organizmu, a Draining Drink do usuwania nadmiaru wody. To pierwszy krok, kiedy zaczynasz przywracać swoje ciało do najlepszej formy.

Aby całkowicie oczyścić swoje ciało, musisz zadbać o każdą jego część, co ma wpływ na topnienie tłuszczu. Happy Enzymes i Skinnybiotics zresetują Twój organizm w zaledwie 10 dni! Enzymy i probiotyki przyspieszają trawienie na wszystkich poziomach.

Zamów Slim Detox z super rabatem aż 64% i otrzymaj żelki Shine Bright GRATIS!

Produkty dla Ciebie

-50%
Cena promocyjna 168,90 zł Cena regularna 337,50 zł
Zobacz produkt