Daniela: straciłam już 30kg i waga ciągle spada!*

Nazywam się Daniela, mieszkam w Entrocamento, mam 26 lat i wróciłam do pracy jako baristka we własnej cukierni po tym, jak byłam pełnoetatową mamą z powodu alergii pokarmowej mojej córki.

To podczas ciąży przytyłam 30 kg… i osiągnęłam przerażającą fazę „oponki”, która NIGDY nie zniknęła.

* [Działanie produktu może różnić się w zależności od osoby i może różnić się od opisanego na stronie internetowej. Nasze produkty nie są przeznaczone do zapobiegania ani leczenia jakichkolwiek chorób lub poważnych chorób.]

Mówiłam „nie” wielu rzeczom podczas wycieczek na plażę, basen itp. I zdałam sobie sprawę, że przestałam w pełni cieszyć się wieloma aspektami życia z powodu braku pewności siebie, ponieważ wstydziłam się swojego ciała.

„Po miesiącu zdobyli klientkę na całe życie”

Już wcześniej widziałam reklamy TummyTox, ale pewnego dnia odwiedziłam w domu przyjaciółkę i zobaczyłam u niej produkty TummyTox. Wtedy zaczęłam też ich używać.

Zaczęłam od dorzucenia się do jej zamówienia, żeby wypróbować produkty. Nie byłam przekonana, powiem to szczerze… Po miesiącu zupełnie zmieniłam zdanie. TummyTox zdobył klientkę na całe życie.

„Przytyłam 30kg podczas ciąży i nie mogłam schudnąć”

Kiedy byłam młodsza, zawsze miałam nadwagę. Dopiero, gdy zaczęłam mieszkać sama, uświadomiłam sobie czym są zdrowe nawyki żywieniowe, ale podczas ciąży przytyłam 30kg i po przyjściu na świat mojej córki utrata wagi nie była priorytetem.

Dzięki produktom TummyTox zyskałam energię i motywację. Widziałam, jak opuchlizna ustępuje i był to motywator, którego potrzebowałam, aby osiągnąć cel. Teraz straciłam już 30kg, a waga ciągle spada.*

„Czuję się tak dobrze, jak nie czułam się od dawna”

Właściwie już po pierwszym tygodniu zaczęłam odczuwać efekty, a potem – w połączeniu ze zrównoważoną dietą i kontrolą jadłospisu – schudłam. Doprowadziło to do dobrego samopoczucia fizycznego. Dawno nie czułam się tak dobrze, jak teraz.

Zaczęłam czerpać większą radość z tych dni, nauczyłam się być szczęśliwa. Mam 2-letnią córkę i chcę, żeby miała zdrowe środowisko rodzinne. Zwłaszcza, że jest zdrowa, a ja i jej ojciec robimy wszystko, co w naszej mocy, aby być w dobrej formie i móc towarzyszyć jej przez całe życie.

Dzisiaj jestem lepiej nastawiona do świata, pewniejsza siebie, mam lepsze relacje ze sobą i otaczającymi mnie ludźmi. Kiedy czujesz się dobrze w środku, to odbija się na zewnątrz.

Nic nie jest w stanie wycenić tego dobrego samopoczucia, żałuję tylko, że nie znałam TummyTox wcześniej.

(Zobacz na dole strony, jaką transformację przeszła Daniela od końca ciąży)


Potrójny efekt w jednym pakiecie

Pakiet Perfect Transformation zawiera herbatę wyszczuplającą, która pomaga uzyskać płaski brzuch, napój spalający tłuszcz i kapsułki na redukcję apetytu.

Fat Burner to silny spalacz tłuszczu, który stymuluje metabolizm i przyspiesza spalanie kalorii. Zawiera L-karnitynę, która doskonale wspiera wysiłek fizyczny, zwiększając wydajność organizmu i przyspieszając regenerację mięśni po treningu.

Flat Tummy Caps to niezwykły naturalny suplement odchudzający z Garcinia Cambogia, który pomaga schudnąć szybko i bezpiecznie.

Herbata Daily Kickto starannie skomponowana mieszanka ziół i owoców z aktywnymi składnikami, która pomaga szybciej spalać tłuszcz poprzez przyspieszenie metabolizmu i usuwanie toksyn.