Ania: „Bez wysiłku zgubiłam 18 kilogramów”

Ania ma 26 lat i pracuje w dziale księgowości, a jej największym szczęściem jest jej 2-letni syn. Życie Ani jest prawie idealne. Prawie, bo problemy z trawieniem i nadmiarowymi kilogramami towarzyszyły jej od czasów, kiedy była nastolatką. Jej stan dodatkowo pogorszył się po urodzeniu syna.

Wypróbowałam wszystkie rodzaje tabletek, naturalnych metod i sposobów, które mi doradzano. Nic z tego nie pomogło”.

„Przyjaciółka poleciła mi TummyTox”

„Kiedy tylko dowiedziałam się, że są to herbaty, powiedziałam: nie ma opcji, żeby to działało! Herbatę piję tylko, kiedy jestem chora”.

„Mojej przyjaciółce udało się jednak mnie nakłonić i mimo sceptycyzmu, zamówiłam zestaw herbat Kick & Sleep Tight Tea”.

„Zmiany zauważyłam po 1 tygodniu”

Po tygodniu poczułam się inaczej. Byłam lżejsza, bardziej energiczna, miałam więcej siły. Skończyły się też moje migreny! Miałam bóle głowy od najmłodszych lat, pojawiały się regularnie i z różną siłą.

Dopiero wtedy zrozumiałam, że migreny związane były z moim złym trawieniem”.

Ania była zachwycona i wypróbowała też Skinny Me Tea

Ania była bardzo zadowolona z działania herbaty, więc postanowiła zamówić ją podobnie. Tym razem wybrała Skinny Me Tea.

„Minął ponad rok od porodu, a dodatkowe kilogramy zostały. Tłuszcz zgromadził się głównie na moim brzuchu i biodrach. Dlatego postanowiłam wypróbować Skinny Me Tea”.

„Z herbatą straciłam 18 kilogramów!”

„Kiedy zaczęłam pić herbatę Skinny Me, ważyłam 68 kilogramów. 6 miesięcy później zeszłam już do 50 kilogramów! Właściwie nie ćwiczyłam, nie chodziłam na siłownię – wkładałam wysiłek w codzienne czynności, takie jak gotowanie, sprzątanie, zakupy… Teraz jestem naprawdę zadowolona z mojego ciała, czuję się pełna energii i jestem pewna siebie!”.

Wypróbuj sposób Ani

Możesz wykorzystać połączenie herbaty Daily Kick & Sleep Tight Tea oraz Skinny Me Tea. Herbata Daily Kick doskonale sprawdza się jako energiczny początek dnia, ponieważ napełnia Cię witalnością i siłą do działania, a Sleep Tight Tea uspokoi Cię wieczorem, poprawiając jakość Twojego snu i wspomagając oczyszczanie organizmu. Skinny Me Tea jest doskonała jako pomoc w odchudzaniu, ponieważ zawiera między innymi herbatę Pu-erh, działającą jak spalacz tłuszczu. Ponadto przyspiesza trawienie i wzmacnia pracę jelit.

 

Produkty dla Ciebie

DETOKS & WYSZCZUPLANIE
-60%
Cena promocyjna 99,80 zł Cena regularna 251,60 zł
Zobacz produkt