Angela: “Z 86.5 kg do 80.9 kg w mniej niż miesiąc!”*

Cześć, nazywam się Angela Santos. Mam 44 lata i jestem asystentem operacyjnym w dużej firmie. Jestem w trakcie awansu, przejęcia nowej funkcji i większej odpowiedzialności, a co za tym idzie, będę bardziej widoczna.

Jestem mężatką, mam dwoje dzieci i, jak wiele innych kobiet, mam masę obowiązków także poza pracą. W takiej sytuacji, często cierpi na tym sylwetka i chociaż nie jestem miłośniczką słodyczy, gdy pojawia się głód, uwielbiam gotować i sięgam po słone przekąski.

*[Wyniki mogą się różnić w zależności od osoby. Aby schudnąć, należy stosować zbilansowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.]

Jeszcze 2 tygodnie temu, (zacząłem stosować produkty z pakietu Bye Bye Belly Fat w poniedziałek 6/5) moja waga wynosiła 86,5 kg, a tkanka tłuszczowa koncentrowała się głównie wokół talii.

Nigdy nie wierzyłam w diety cud, ale za tę cenę nie miałam wiele do stracenia.

Zobaczyłam reklamę TummyTox na Facebooku i mimo, że zwykle nie jestem podatna na „cudowne” produkty odchudzające, kiedy zobaczyłem promocję za 99zł pomyślałam, że jeśli pakiet nie zadziała, nie stracę na tym fortuny. Podobne produkty są zwykle znacznie droższe. Ponadto, składniki wydawały mi się naturalne, a sposób przyjmowania produktów bardzo elastyczny.

Kiedy produkty dotarły (zajęło to trochę czasu, ale, jak wspomniałam na forum, warto było na nie poczekać), zaplanowałam program odchudzania. O 6:45 przed wyjściem z domu, wypijam Fat Burner i jedną kapsułkę Flat Tummy, a kiedy dorcieram do pracy 40 minut później, jem śniadanie. Pół godziny przed lunchem biorę drugą kapsułkę, a wieczorem, po kolacji szklankę napoju Night Burner Drink.

Straciłam prawie 6 kilogramów w mniej niż 1 miesiąc.

Przez pierwsze dwa dni myślałem, że to siła perswazji, ponieważ w przeciwieństwie do poprzednich tygodni, nie miałem apetytu na przekąski i nie czekałam z wytęsknieniem na lunch ani kolację. Ponieważ nie byłam głodna, zamiast sięgać po niezdrowe opcje, po które często sięgam, wybierałam danie rybne, wegetariańskie lub dietetyczne. Przekonałam męża do trzymania się lżejszych posiłków podczas kolacji. Ubrania (bluzki i płaszcze) stopniowo zaczęły robić się coraz luźniejsze. Pewne jest to, że wczoraj, 23.05, moja waga pokazała mi wynik, którego nie widziałam od dawna. Byłam zachwycona widząc na wadze liczbę 80,9 kg :). I rzeczywiście, mając mniejszy apetyt i jedząc znacznie mniej, nadal jestem pełna energii!

Po raz pierwszy odkąd zostałam mamą, kupiłam sukienkę.

Nie każdy organizm reaguje w ten sam sposób, ale jeśli nie spróbujesz, nigdy się nie przekonasz. W moim przypadku jedynym pytaniem, które zadałam podczas programu było: „Czy mogę to powtórzyć?”. Czuję się pełna energii, o wiele bardziej pewna siebie i po raz pierwszy, odkąd zostałam mamą, kupiłam sukienkę, którą założę na chrzciny. Ciekawość skłoniła mnie do zbadania niektórych składników produktów, które stosowałam. Oprócz tego, że są naturalne, są również przepyszne i z przyjemnością po nie sięgam. Z tego co czytam, w połączeniu z ćwiczeniami, wyniki będą jeszcze lepsze. W moim przypadku, nie mam wystarczająco dużo czasu na aktywność fizyczną, a rezultaty i tak są niesamowite!

W związku z tym co się wydarzyło i tym, co jest przede mną (ponieważ wciąż jestem w trakcie kuracji), zdecydowanie polecam Wam spróbować i podzielić się Waszymi doświadczeniami. Cudownie jest widzieć, że inni, podobnie jak ja, stają się szczęśliwsi, bardziej pewni siebie i gotowi na nowy etap, w wieku 44 lat czuję, że życie jest jeszcze przede mną!

Potrójny efekt w jednym pakiecie

Bye Bye Belly Fat 2 x napój spalający tłuszcz na dzień i na noc i kapsułki, które pomagają zmniejszyć apetyt i wyszczuplić sylwetkę.

  • Fat Burner Drink to silny spalacz tłuszczu, który stymuluje metabolizm i przyspiesza spalanie kalorii. Zawiera L-karnitynę, która doskonale wspiera aktywność fizyczną, zwiększając efektywność i przyspieszając regenerację mięśni po treningu.
  • Flat Tummy Caps to niezwykły, naturalny suplement odchudzający z Garcinia Cambogia, który pomaga szybko i bezpiecznie schudnąć.
  •  Night Burner Drink to napój, który hamuje wieczorny głód, pomoże Ci się zrelaksować i sprawi, że będziesz spalać tłuszcz nawet podczas snu

Produkty dla Ciebie

-60%
Cena promocyjna 99,90 zł Cena regularna 252,80 zł
Zobacz produkt