ANA MARIA: "ZMIANY W ORGANIZMIE SĄ NAPRAWDĘ WIDOCZNE, TO CUDOWNE!"

Ana Maria to 25-letnia fryzjerka z Chorwacji. Zwierzyła się nam, że w ostatnich latach była pod dużym stresem, który wpłynął na jej zdrowie. Z dnia na dzień czuła się coraz gorzej, brakowało jej energii, a do tego jej waga zaczęła niepokojąco wzrastać.

Rozpaczliwie potrzebowała zmiany, więc na początku roku postanowiła coś zrobić...

Najbardziej przeszkadzał mi mój nadęty brzuch jak u kobiety w ciąży

"Choć latem udało mi się schudnąć, jesienią wszystko wróciło i znowu poczułam się źle w swoim ciele. Najbardziej martwiło mnie to, że mój żołądek był cały czas wzdęty (czasami tak bardzo, że ludzie myśleli, że jestem w ciąży)."

Na początku roku Ana postanowiła dokonać zmian i gdy zobaczyła na Facebooku reklamę TummyTox, zdecydowała się wypróbować Skinny Me Tea, Fat Burner Drink i Magicnesium.

Zastąpiłam poranną kawę Skinny Me Tea

 "Zanim zaczęłam korzystać z produktów TummyTox, zważyłam się (klatka piersiowa - 93cm, talia - 81cm, biodra - 100cm) i waga wskazywała na 69kg."

Ana była również zachwycona przesyłką, która dotarła do niej w rekordowym czasie - w zaledwie 2 dni!

"Nie tylko zastąpiłam poranny nawyk picia cappuccino herbatą Skinny Me Tea, lecz także zaczęłam zdrową dietę i włączyłam do codziennych aktywności ćwiczenia dzięki TummyTox online fitness."

Pamiętaj, aby pić napój Fat Burner Drink przed ćwiczeniami, a Magicnesium zażywać po posiłku.

Udało jej się schudnąć 2 kg w zaledwie tydzień*

"Już po 2 dniach zauważyłam ogromną zmianę - mój żołądek nie był już wzdęty, miałam o wiele więcej energii w ciągu dnia, a moje trawienie znacznie się poprawiło."

"Dzisiaj mija dokładnie tydzień, odkąd zaczęłam używać produktów TummyTox i wyniki bardzo mnie ucieszyły (klatka piersiowa - 91cm, talia - 73cm, biodra - 95cm), a waga wskazała 67kg!"*

Czuję się znacznie lepiej odkąd zaczęłam stosować produkty TummyTox!

Ana Maria jest zachwycona wspaniałym smakiem herbaty i napojów. Chociaż to dopiero początek, nie może się doczekać jeszcze lepszych wyników!

„Muszę przyznać, że od czasu stosowania TummyTox czuję się dużo lepiej. Moje trawienie jest znacznie lepsze, żołądek nie jest rozdęty jak balon i mam o wiele więcej energii w ciągu dnia."

"Wykonuję dużo ciężkiej pracy fizycznej i robię do 20 km marszu w ciągu jednego dnia. I nie ważne co, pod koniec dnia zawsze mam więcej energii. Rano zaś, kiedy się budzę, nie odczuwam już takiego bólu i jestem gotowa na nowy dzień.“

Na tym nie koniec!

Ze względu na to, że Ana była zadowolona z efektów, zdecydowała się również wypróbować nowe produkty. „Wszystko jest dla mnie bardzo dobre. Moim największym odkryciem jest proteinowy napój w proszku Shape me Shake, który nie tylko smakuje fantastycznie, lecz także sprawia, że jestem syta przez długi czas.“ 

„To, co cieszy najbardziej, to fakt, że w moim ciele następuje naprawdę widoczna zmiana, ponieważ tłuszcz powoli zamienia się w mięśnie. Nie potrafię opisać, jak źle się czułam przy wadze 69 kg, to było okropne! Chociaż wciąż mam do usunięcia złogi tłuszczu, każdego dnia jestem szczęśliwsza, bo dzień po dniu, gdy patrzę w lustro, jestem piękniejsza!”

Mamy dla Ciebie dodatkowe prezenty! W tym pakiecie otrzymasz za darmo Shaker i naszą taśmę oporową do ćwiczeń Booty Band, aby jeszcze łatwiej i szybciej osiągnąć cel!

*Rezultaty mogą się różnić w zależności od osoby i od historii opisanych na stronie internetowej.

Produkty dla Ciebie

-26%
Cena promocyjna 169,00 zł Cena regularna 229,00 zł
Zobacz produkt